Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 sierpnia 2022, 17:45

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - gdzie oglądać?

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2022 roku. Niestety nie będzie można go oglądać wszędzie i Pierścienie Władzy zostaną udostępnione wyłącznie na jednej platformie streamingowej.

YouTube: Amazon Prime Video Polska, 2022

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy opiera się o kultowe uniwersum stworzone przez J.R.R. Tolkiena, więc nie można się dziwić, że tak wiele osób wyczekuje premiery serialu. Dodatkowo widowisko wzbudziło sporo kontrowersji jeszcze przed premierą, co tylko nakręca jego popularność.

Sam serial będzie można oglądać od 2 września 2022 roku wyłącznie na Amazon Prime Video. Pierścienie Władzy są autorską produkcją Amazona, więc nic dziwnego, że korporacja udostępnia go tylko na swojej platformie streamingowej. Na szczęście jest to jednocześnie najtańsza usługa tego typu, która na ten moment kosztuje 49 zł za cały rok (ale ma się to jeszcze zmienić).

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy przenosi nas do Drugiej Ery

Widowisko Amazona przedstawi widzom czasy Drugiej Ery Śródziemia. Dotychczas historie związane z tym okresem mogliśmy poznać wyłącznie na stronach Silmarilliona. W Pierścieniach Władzy showrunnerzy łączą kilka znanych wydarzeń i na ekranach zobaczymy zarówno upadek Númenoru, jak i wykucie tytułowych Pierścieni Władzy. Dzięki temu widzowie będą mogli podziwiać w akcji Galadrielę oraz Isildura – dwie ikoniczne postacie związane z tym uniwersum.

Obok Rodu Smoka Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to jeden z najważniejszych seriali tego roku. Oba są często wymieniane jako bezpośredni konkurenci, ponieważ obracają się w tematyce fantasy. Showrunnerzy Rodu Smoka nie patrzą jednak na to pod tym kątem i według nich im więcej takich seriali, tym lepiej. W końcu ostatecznie chodzi o to, żeby wszyscy dobrze się bawili podziwiając niesamowite historie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.