Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 czerwca 2022, 13:56

Seria Ghostbusters z trzema nowymi produkcjami w planach

Ostatni film o Pogromcach duchów został bardzo ciepło przyjęty. Wygląda na to, że uniwersum to zostanie w najbliższym czasie rozwinięte o kolejne projekty.

Źródło fot.: YouTube

Po sukcesie filmu Pogromcy duchów: Dziedzictwo można było spodziewać się, że Sony będzie chciało stworzyć kolejne projekty w tym uniwersum. Z informacji przekazanych przez portal The Hollywood Reporter wynika, że najbliższe lata będą bogate w produkcje spod szyldu przekreślonego ducha.

Już od pewnego czasu wiemy, że Sony przygotowuje sequel zeszłorocznego hitu. Oprócz niego w fazie produkcji znajdują się również dwa animowane projekty. Pierwszy z nich trafi na ekrany kin, natomiast drugi ma być serialem przygotowywanym na platformę streamingową Netflixa.

Za opracowanie wszystkich projektów ma być odpowiedzialny Jason Reitman, czyli reżyser Pogromców duchów: Dziedzictwo. W realizacji przedsięwzięcia wspomagać go będzie Gil Kenan.

Na razie nie znamy żadnych zarysów fabularnych animowanej serii. Nie wiadomo więc, czy całość będzie ze sobą powiązana w celu utworzenia pełnego uniwersum. Być może studio postanowi kontynuować wątki z klasycznych filmów lub też sięgnie po młodsze postacie wprowadzone w zeszłorocznym sequelu. Raczej nie powinniśmy nastawiać się na kontynuację historii z Pogromców duchów z 2016 roku.

Przypomnijmy, że nowe projekty w uniwersum Pogromców duchów nie będą pierwszymi animowanymi wersjami. W latach osiemdziesiątych stacja ABC wyemitowała siedem sezonów serii Prawdziwe duchołapy, a w kolejnej dekadzie widzowie mogli oglądać serial Extreme Ghostbusters.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.