Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 sierpnia 2021, 12:50

autor: Karol Laska

Rosario Dawson gra w nowym serialu HBO, ale nadal w głowie jej Ahsoka z Mandalorianina

Rosario Dawson nadal nie może zapomnieć o swojej roli w Mandalorianinie. Aktorka podzieliła się filmikiem z planu nowego serialu HBO, w którym udaje Ahsokę Tano.

Rosario Dawson, aktorka kojarzona między innymi z roli Ahsoki Tano w serialu Mandalorianin, podzieliła się na Instagramie filmikiem, na którym to w ramach żartu odbywa pojedynek na miniaturowe miecze świetlne, przyodziana w charakterystyczną dla swojej postaci perukę. Nagranie to przyprawia oczywiście o uśmiech na twarzy, ale pokazuje też nie lada umiejętności szermierskie aktorki. Widać, że twórcy The Mandalorian musieli spędzić z nią trochę czasu na trenowaniu podobnych choreografii.

Dawson uznawana jest za jedną z najmocniejszych stron drugiego sezonu Mandalorianina. Ahsoka była popularną postacią już za czasów serialu animowanego Gwiezdne wojny. Wojny Klonów, ale teraz powróciła na usta wszystkich miłośników Star Wars. Ostatnio mówi się nawet o tym, że Disney planuje stworzyć ekskluzywną produkcję z nią w roli głównej.

Odejdźmy jednak na chwilę od Ahsoki i porozmawiajmy o Dawson, bo ta pracuje aktualnie nad innym projektem. Powyższy materiał pochodzi nawet z planu tegoż dzieła. Mowa o DMZ, czyli miniserialu HBO będącym dystopijną wizją przyszłej Ameryki pochłoniętej wojną domową. Pomysł na fabułę dość ponury, ale może z tego wyjść coś naprawdę dobrego. Dawson odegra w produkcji jedną z głównych ról. Nie wiemy jednak, na kiedy planowana jest jej data premiery.

  1. Ahsoka jest tym, co najlepsze w Jedi - mówi aktorka z The Mandalorian
  2. Strona internetowa marki Star Wars