Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 października 2021, 13:35

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Punisher Netflixa - Jon Bernthal o możliwości powrotu do roli bohatera

Jon Bernthal, gwiazda Punishera od Netflixa, skomentował plotki dotyczące jego powrotu do roli. Jeśli tylko pojawi się taka możliwość, aktor chętnie z niej skorzysta.

Jon Bernthal to aktor, którego znamy z głównej roli w serialu Netflixa Marvel: Punisher. Jak wiemy od dawna, serial został anulowany, jednak fani wciąż zastanawiają się, czy istnieje szansa, aby aktor wrócił do roli. Bernthal skomentował te domysły, mówiąc, że jeśli produkcja z jego udziałem będzie tym, na co czekają fani, to z pewnością zaangażuje się w całe przedsięwzięcie.

Aktor, zapytany o możliwość powrotu do roli Punishera, powiedział w wywiadzie dla Forbes:

Tak szczerze, nie mam pojęcia. To nie jest odpowiedź tak lub nie. Mierzę się z wieloma takimi pytaniami; na dobrą sprawę, to chciałbym być ostatnią osobą, która się o tym dowie. Myślę, że nie chodzi o to, czy będzie kolejna produkcja, a raczej jak zostanie ona zrealizowana i czy damy radę zrobić to w taki sposób, na jaki zasługują fani. I znowu, jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to byłoby niesamowicie.

Co więcej, na wsparcie w temacie powrotu do roli Franka Castle’a aktor może także liczyć od Charliego Coxa, który również wcielał się w bohatera MCU, a dokładnie w Daredvila. Aktor stwierdził, że nie wyobraża sobie, by ktoś mógł zagrać Punishera lepiej niż Bernthal, który, jak sam mówi, czuje swojego rodzaju więź z tą postacią:

Wybiegając w przyszłość, [Punisher – dop. red.] to postać, którą czuję całym sobą. Jestem bardzo wdzięczny za możliwość, jaką było zagranie tej roli, a to, co stanie się w przyszłości nie ma nic wspólnego z tym, czy zrobią kolejną odsłonę, czy nie. Nie wydaje mi się, żeby cokolwiek zależało od takich decyzji.

Zatem kwestia powrotu Jona Bernthala do roli Punishera wciąż pozostaje otwarta. Chociaż mając na uwadze stosunek aktora do postaci oraz odbiór fanów, którzy pokochali taką wersję bohatera, decyzja o tym, czy Bernthal powinien ponownie wcielić się w Castle’a wydaje się raczej prosta. Trzeba jedynie czekać na odpowiednią okazję.

kalendarz wiadomości
2021
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1

2

3 4 5 6 7 8

9

10

11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22

23

24

25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.