Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 czerwca 2022, 22:36

Parada serc podbija Netflixa

Polska komedia romantyczna podbija Netflixa na całym świecie. Parada serc znalazła się w ścisłej czołówce filmów nieangielskojęzycznych i statystyki wyświetleń robią naprawdę ogromne wrażenie.

Źródło: YouTube / Netflix Polska

Parada serc miała premierę 15 czerwca 2022 roku i z danych przedstawionych przez portal gazeta.pl wynika, że w tygodniu od 13 do 19 czerwca była jednym z najpopularniejszych filmów nieangielskojęzycznych na Netfliksie.

Na oglądaniu Parady serc widzowie spędzili łącznie prawie 12,5 miliona godzin, a znajdujący się na drugim miejscu film Centauro niecałe 14 milionów. W tyle konkurencję zostawił zwycięzca zestawienia The Wrath of God – ponad 17 milionów godzin.

Parada serc podbija Netflixa - ilustracja #1
Źródło: Netflix / materiały prasowe

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Parada serc jest lekką komedią romantyczną

Fabuła Parady serc dotyczy perypetii mieszkającej w Warszawie Magdy (Anna Próchniak). Jej była szefowa twierdzi, że została oszukana podczas parady jamników w Krakowie i należący do niej czworonóg niesłusznie zajął drugie miejsce.

Kobieta chcąc przypodobać się eks przełożonej i odzyskać posadę, jedzie do Krakowa, żeby wyjaśnić sprawę. Na miejscu wynajmuje pokój u Krzysztofa (Michał Czernecki), który mieszka z synem Karolem (Iwo Rajski) i jamnikiem Puzonem. To pies jest wymieniany jako jeden z większych pozytywów filmu.

Prosta historia wystarczyła, żeby przyciągnąć widzów i znaleźć się na szczycie listy. Pierwsze miejsce miała oczywiście w Polsce, ale cieszyła się powodzeniem w innych krajach. Co ciekawe, dużą popularność zyskała w krajach Ameryki Południowej: między innymi Boliwii, Brazylii, Argentynie, Chile i Wenezueli.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.