Netflix na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów

Wakacje powoli chylą się ku końcowi, ale na osłodę Netflix zaprezentował nową ofertę programową na wrzesień. Wśród premier znajdą się zarówno nowości, jak i produkcje, które znamy i lubimy.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 25 sierpnia 2023
2
Źrodło fot. Infamia, Anna Maliszewska, Netflix, 2023 / Serce w chmurach, Vanessa Caswill, Netflix, 2023 / Sex Education, Laurie Nunn, Netflix, 2019
i

Ponoć sierpień jest swego rodzaju niedzielą wśród miesięcy. Niby wakacje jeszcze trwają, ale mamy świadomość, że zaraz czas beztroskiego odpoczynku dobiegnie końca. Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ wraz z początkiem września Netflix zaserwuje swoim klientom nową ofertę programową.

Wśród premier serwisu nie zabraknie produkcji dla młodszych, jak i tych nieco starszych widzów. Coś dla siebie znajdą fani komedii, romansu, kina akcji oraz paradokumentów.

Filmy

Jeśli chodzi o filmowe premiery, to najciekawiej zapowiada się polska produkcja Freestyle. Centralną postacią historii jest Diego, młody i pełen pasji raper, który próbuje tworzyć muzykę na własnych zasadach, pomimo złej sławy swojego ojca, który zasłynął w krakowskim półświatku. Nie będzie więc to opowieść o prostej karierze muzycznej, ale o przezwyciężaniu przeciwności losu, aby spełniać swoje marzenia i osiągnąć coś w życiu. Film trafi do biblioteki Netfliksa 13 września.

Netflix na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Serce w chmurach, Vanessa Caswill, Netflix, 2023.

Kolejną interesującą propozycją streamingowego giganta jest Serce w chmurach, czyli ekranizacja książki o tym samym tytule. Akcja filmu skupia się na dwójce nieznajomych, którzy zaprzyjaźniają się podczas lotu do Londynu. Niestety, po dotarciu na miejsce los ich rozdziela. I chociaż szansa na ponowne spotkanie wydaje się nikła, miłość udowadnia, że nic nie jest niemożliwe. Jak zakończy się ta romantyczna historia? O tym przekonamy się 15 września.

Seriale

Z seriali najbardziej wyczekiwaną przez wielu premierą września jest czwarty, a zarazem ostatni sezon Sex Education. Produkcja ukaże nam trudne początki Otisa w liceum Cavendish. Maeve wyjechała do Ameryki, a Moordale siedzi w zamknięciu, więc na ratunek Otisowi przyjdzie jego najlepszy przyjaciel, Eric. Czy uda im się dostosować do nowej rzeczywistości? Odpowiedź na to pytanie poznamy 21 września.

Netflix na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Sex Education, Laurie Nunn, Netflix, 2019.

We wrześniu do biblioteki platformy Netflix trafi również zupełnie nowa produkcja Infamia. Opowiada ona o nastoletniej Romce Gicie, która po latach życia w Wielkiej Brytanii wraca do rodzimej Polski. Po powrocie dziewczyna spróbuje odnaleźć siebie i odkrywa swoje pasje, jednocześnie prowadząc życie regularnej siedemnastolatki. Jednak kiedy się zakocha, będzie musiała balansować między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi rodzinnymi zasadami. Serial pojawi się na platformie już 6 września.

Pełna lista premier filmów i seriali Netfliksa we wrześniu 2023 roku

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Kiedy W głowie się nie mieści 2 będzie na Disney Plus?

Kiedy W głowie się nie mieści 2 będzie na Disney Plus?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?