Virgin River

Serial (US) premiera: 06.12.2019

Virgin River opowiada historię młodej pielęgniarki, która przeprowadza się z dużego miasta na prowincję. Wbrew oczekiwaniom nie ułatwia jej to jednak życia. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 5
Epizodów: 54
Sezon 5
12 Epizodów
Premiera 07.09.2023
Wszystkie Sezony

Więcej o Virgin River

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 22-24 lipca 2022 roku

Najdroższa produkcja Netfliksa, Gray Man, debiutuje dziś na platformie. Nie jest to jedyna nowość, z którą warto zapoznać się w ten weekend. Zobaczcie, co polecamy nadrobić w tym tygodniu.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 22-24 lipca 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 22 lipca 2022, 10:47

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 22-24 lipca 2022 roku

Serial: Virgin River

Virgin River opowiada historię młodej pielęgniarki, która przeprowadza się z dużego miasta na prowincję. Wbrew oczekiwaniom nie ułatwia jej to jednak życia.

Virgin River jest serialowym dramatem obyczajowym, którego twórczynią jest Sue Tenney (Good Witch, Siódme niebo), wyprodukowanym dla platformy Netflix. Główną bohaterką tytułu jest Melinda Monroe, młoda pielęgniarka z Los Angeles, która chcąc zmieniać swoje życie przeprowadza się na prowincję to tytułowego Virgin River. Na miejscu odkrywa, że małomiasteczkowe życie nie jest tak proste, jak się spodziewała. W produkcji wystąpili m.in. Alexandra Breckenridge (Melinda Monroe), Martin Henderson (Jack Sheridan), Tim Matheson (Doktor Mullins), Annette O'Toole (Hope McCrea), Jenny Cooper (Joey Barnes), Lauren Hammersley (Charmaine Roberts), Benjamin Hollingsworth (Dan Brady), Colin Lawrence (John "Preacher" Middleton) oraz Grayson Maxwell Gurnsey (Ricky). Zdjęcia kręcono m.in. w Vancouver.

Zobacz zwiastun