Netflix na luty 2024 - lista seriali i filmów

Netflix zaprezentował swoją lutową ofertę programową. Przyszły miesiąc na platformie zapowiada się niezwykle interesująco nie tylko za sprawą zupełnie nowych ale również i tych doskonale znanych i lubianych produkcji.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 26 stycznia 2024
1
Źrodło fot. Zagrywki, Trish Sie, Campfire, 2024 / Awatar: Ostatni władca wiatru, Michael Dante DiMartino i Bryan Konietzko, Netflix, 2024 / Rojst Millenium, Jan Holoubek, Netflix, 2018
i

Mimo że Netflix jest niepodważalnym liderem wśród platform streamingowych, ciągle napierająca konkurencja zmusza giganta do walki o klienta coraz to lepszą ofertą programową. Po względnie spokojnym styczniu, serwis wytacza ciężkie działa pod postacią kilku naprawdę godnych uwagi premier. Luty będzie zatem stanowił dla subskrybentów platformy nie lada gratkę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą premier filmów i seriali, jakimi Netflix obdaruje nas w przyszłym miesiącu.

Filmy

Wśród filmów na szczególną uwagę zasługuje polska komedia Zabij mnie, kochanie z Mateuszem Banasiukiem (który pełni również rolę reżysera produkcji) i Weroniką Książkiewicz w obsadzie. Wcielą się oni w Piotra i Natalię, małżeństwo, które w obliczu kłopotów finansowych wygrywa los na loterii. Niestety uśmiech losu wkrótce przybierze smutne oblicze i będzie miał dla obojga poważne konsekwencje. Jak bohaterowie sobie z nimi poradzą? O tym przekonamy się 13 lutego.

Zabij mnie, kochanie; Mateusz Banasiuk; Netflix; 2024. - Netflix na luty 2024 - lista seriali i filmów - wiadomość - 2024-01-27
Zabij mnie, kochanie; Mateusz Banasiuk; Netflix; 2024.

14 lutego swoje święto obchodzą wszyscy zakochani, dlatego w ofercie Netfliksa na ten dzień nie mogło zabraknąć kolejnej romantycznej propozycji. Zagrywki – bo tak brzmi tytuł filmu – to produkcja przedstawiająca losy Mack (Gina Rodriguez), dziennikarki sportowej z Nowego Jorku, która jest mistrzynią uwodzenia i niezobowiązujących przygód. Sytuacja ulegnie gwałtownej zmianie, gdy bohaterka niespodziewanie się zakochuje. Oprócz Rodriguez w filmie zobaczymy m.in. gwiazdę Lucyfera, Toma Ellisa.

Seriale

W przyszłym miesiącu do biblioteki Netfliksa trafi również Rojst Millenium, czyli trzeci i zarazem finałowy sezon popularnej polskiej serii. Fabuła serialu będzie koncentrować się na wydarzeniach rozgrywających się u progu nowego tysiąclecia. W tym czasie w lesie na Grontach zostaje odkryta makabryczna zbrodnia. Na domiar złego podczas urodzinowego bankietu w hotelu Centrum dochodzi do zabójstwa. Co łączy oba te zdarzenia? Klucz do rozwiązania zagadki można odnaleźć cofając się do lat 60. Premiera Rojst Millenium odbędzie się 28 lutego.

Rojst Millenium; Jan Holoubek; Netflix; 2018. - Netflix na luty 2024 - lista seriali i filmów - wiadomość - 2024-01-27
Rojst Millenium; Jan Holoubek; Netflix; 2018.

Luty to również miesiąc, w którym na platformie zadebiutuje wyczekiwany serial fantasy Awatar: Ostatni władca wiatru. Produkcja oparta na popularnym anime przybliży historię Aanga, młodego Awatara, który ujawnił się po stuletniej nieobecności. Gdy chłopiec trwał w uśpieniu, władzę nad światem przejął bezwzględny Naród Ognia, na czele którego obecnie stoi Władca Ognia Ozai. Zadaniem Aanga jest opanowanie magii wszystkich żywiołów i zakończenie wojny. Awatar: Ostatni władca wiatru zadebiutuje w serwisie 22 lutego.

Pełna lista premier filmów i seriali Netfliksa w lutym 2024 roku

Tytuły na licencji

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Rojst Millenium - recenzja. To świetne zakończenie, które rozwiązuje problemy serialu

Rojst Millenium - recenzja. To świetne zakończenie, które rozwiązuje problemy serialu

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Kto gra Suki w Avatar: The Last Airbender live-action? Poznaj Marię Zhang z serialu Netflixa

Kto gra Suki w Avatar: The Last Airbender live-action? Poznaj Marię Zhang z serialu Netflixa