Netflix na listopad 2023 - lista seriali i filmów

Przed nami listopad i zupełnie nowa oferta programowa w serwisie Netflix. Na nadchodzący miesiąc platforma streamingowa przygotowała kilka naprawdę ciekawych propozycji filmowych i serialowych.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 28 października 2023
2
Źrodło fot. Światło, którego nie widać, Shawn Levy, Netflix, 2023 / Zabójca, David Fincher, Boom Studios, 2023 / The Crown, Peter Morgan, Sony Pictures Television, 2016
i

Jesień na dobre rozgościła się za naszymi oknami. Krótkie dni i niższe temperatury nie sprzyjają przesiadywaniu na zewnątrz. W przetrwaniu tego trudnego okresu mogą pomóc nam listopadowe premiery na Netfliksie. Platforma streamingowa przygotowała bowiem ofertę programową na najbliższy miesiąc, z której wynika, że na subskrybentów serwisu będzie czekać kilka interesujących propozycji zarówno filmowych, jak i serialowych.

Filmy

Zaczynając od filmów, w pierwszej kolejności należy wspomnieć o najnowszym dziele Davida Finchera, thrillerze Zabójca. Michael Fassbender wciela się w tytułowego zabójcę, którego – jak brzmi opis filmu – pudło sprawia, że musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie. Jaki będzie finał historii? O tym będziemy mogli się przekonać już 10 listopada.

Netflix na listopad 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Zabójca, David Fincher, Boom Studios, 2023.

Jeśli bardziej gustujecie w nieco lżejszym kinie, być może spodoba Wam się komedia familijna Rodzinne zmiany z Jennifer Garner i Edem Helmsem w rolach głównych. Produkcja przedstawia nam losy członków pewnej amerykańskiej rodziny, która w wyniku rzadkiej koniunkcji planet zamienia się ze sobą ciałami. Ich próba powrotu do normalności będzie niosła za sobą serię zabawnych sytuacji, które zbliżą ich do siebie bardziej niż mogliby przypuszczać. Premiera filmu na platformie Netflix odbędzie się 30 listopada.

Seriale

16 listopada do biblioteki platformy Netflix wpadnie pierwsza część szóstego sezonu hitowego serialu The Crown. Nadchodzące epizody skupiać się będą na ostatnich chwilach księżnej Diany. Będziemy mogli się przekonać, jak poczucie zagubienia bohaterki połączone z jej niezwykłą popularnością wśród poddanych, doprowadziły do ogromnej tragedii.

Netflix na listopad 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
The Crown, Peter Morgan, Sony Pictures Television, 2016.

Kolejna serialowa propozycja dotyczy miniserialu Światło, którego nie widać. Adaptacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Anthony’ego Doerra o tym samym tytule opowiada o niewidomej francuskiej dziewczynie, Marie-Laure, która wraz z ojcem ucieka z okupowanego przez Niemców Paryża. Schroniwszy się w niewielkim miasteczku St. Malo, bohaterka poznaje Wernera, młodego geniusza zwerbowanego przez hitlerowców do wyśledzenia nielegalnych transmisji. Wkrótce oboje odkrywają, że łączy ich niewidzialna więź. Premiera produkcji odbędzie się już 2 listopada.

Pełna lista premier filmów i seriali Netfliksa w listopadzie 2023 roku

Tytuły na licencji

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

W głowie się nie mieści 2 - czy jest scena po napisach?

„Czuję się jak idiota”. Eddie Murphy wciąż żałuje, że odrzucił jeden z największych hitów lat 80

„Czuję się jak idiota”. Eddie Murphy wciąż żałuje, że odrzucił jeden z największych hitów lat 80

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?