Na 4. sezon Wiedźmina Netflixa poczekamy jeszcze długo. Wiemy, kiedy prawdopodobnie rozpoczną się zdjęcia

Mimo że zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina powinny rozpocząć się już wkrótce, nie należy nastawiać się na rychłą premierę kolejnych odcinków serialu Netfliksa.

fantasy
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 3 stycznia 2024
1
Źrodło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, Netflix, 2019
i

Zdawać by się mogło, że odejście największej gwiazdy i coraz gorszy odbiór samej produkcji, stanowią jasny sygnał do tego, aby zakończyć jej realizację. Najwyraźniej zupełnie inne zdanie na ten temat mają władze Netfliksa, które w dalszym ciągu planują rozwój wiedźmińskiego uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Dowodem ich niezachwianej wiary w markę jest nadchodzący czwarty sezon serialu, którego realizacja powinna rozpocząć się już niedługo.

Dziennikarze słynącego z rzetelnych źródeł serwisu Redanian Intelligence przekazali, że preprodukcja kolejnych odcinków Wiedźmina wystartuje „pełną parą” na początku tego roku, a aktorzy (w tym Liam Hemsworth, który zastąpi Cavilla w roli Geralta) na plan mają wkroczyć w marcu. Zdjęcia mają potrwać do października, ale jak podkreślają dziennikarze, jest to tylko umowny termin, który może się zmienić w zależności od tego, jak będą przebiegać prace.

Z przekazanych przez nich informacji dowiadujemy się, że jeśli w trakcie produkcji nie wyniknęłyby żadne nieprzewidziane problemy, jest szansa, że ostatni klaps na planie czwartego sezonu padnie we wrześniu tego roku.

Biorąc pod uwagę, że trzeci sezon, którego realizacja rozpoczęła się w marcu i zakończyła we wrześniu 2022 roku, zadebiutował w serwisie latem 2023 roku, należy spodziewać się, że premiera nowych odcinków Wiedźmina nastąpi najprawdopodobniej w analogicznym okresie 2025 roku.

Warto jednak mieć na uwadze, że są to tylko luźne spekulacje. O tym, jak faktycznie ułoży się sytuacja, przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Pewne jest natomiast to, że przed premierą czwartego sezonu Netflix udostępni swoim użytkownikom kolejny film animowany z wiedźmińskiego uniwersum. Syreny z głębin – bo tak brzmi tytuł produkcji – ma zadebiutować pod koniec tego roku i będzie stanowić adaptację opowiadania Trochę poświęcenia autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Nowe zdjęcia Liama Hemswortha na nowo wzbudziły dyskusje o tym, czy aktor pasuje do roli Geralta

Nowe zdjęcia Liama Hemswortha na nowo wzbudziły dyskusje o tym, czy aktor pasuje do roli Geralta

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10