Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 lipca 2022, 13:50

Marvel chce, żeby Deadpool 3 zrobił dla serii to samo, co Ragnarok dla Thora

Deadpool jest jednym z bohaterów, na którego dołączenie do MCU niecierpliwie czekają fani na całym świecie. Na temat trzeciej części przygód tego bohatera wypowiedział się szef Marvel Studios.

Źródło fot.: Kadr z filmu Deadpool

Deadpool 3 jest z pewnością filmem, który rodzi wiele pytań wśród fanów. Miłośnicy Pyskatego Najemnika zastanawiają się, jak ich ulubiony bohater zostanie wprowadzony do MCU. Wszak dotychczasowe dwie części filmu nie należały do najgrzeczniejszych, a Kinowe Uniwersum Marvela znane jest przede wszystkim z nieprzekraczania pewnych barier.

Podczas wywiadu dla The Hollywood Reporter Kevin Feige wyznał, w jaki sposób Deadpool 3 będzie kontynuował nieprzyzwoitą i brutalną serię. Do tej pory Marvel nie zawodził w przypadku trzecich części swoich największych serii i wydaje się, że twórcy MCU mają taki sam plan dla Wade’a Wilsona (via Screen Rant).

Chcemy podnieść poprzeczkę tak samo, jak byliśmy w stanie zrobić to w przypadku Wojny bohaterów, Wojny bez granic i Ragnaroku. Przebywanie w świecie Ryana Reynoldsa to świetna zabawa.

Patrząc przez pryzmat takich filmów jak Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: Wojna bez granic czy też Thor: Ragnarok, można być spokojnym o wysoki poziom Deadpoola 3. Film ten na razie nie pojawił się w oficjalnych zapowiedziach dotyczących kolejnych faz MCU, jednak wprowadzenie Pyskatego Najemnika do MCU jest tylko kwestią czasu.

Wydaje się, że to właśnie Deadpool 3 mógłby pomóc w pojawieniu się mutantów w Kinowym Uniwersum Marvela. Trzeba przyznać, że twórcy mają szerokie pole do popisu i można spodziewać się, że wykorzystując multiwersum, wyciągną prawdziwego asa z rękawa, którym będą postacie należące do tej pory do Foxa.

Miejmy jednak nadzieję, że Wade Wilson nie zostanie przeobrażony w okazjonalnego błazna, a bohater ten odegra ważną rolę w walce z Kangiem Zdobywcą w Avengers: The Kang Dynasty oraz Avengers: Secret Wars.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.