Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 kwietnia 2021, 21:18

autor: hexx0

Mark Hamill skomentował dziwne „zwierzę” znalezione w Krakowie

Mark Hamill, aktor znany z ról Luke’a Skywalkera i Jokera, skomentował znalezione na jednym z krakowskich drzew zwierzę, które okazało się… croissantem.

Z pewnością słyszeliście o tajemniczym stworzeniu, które w minionym tygodniu wzbudziło szok i przerażenie w mieszkańcach Krakowa… a przynajmniej w jednej kobiecie. Ta, w akcie desperacji, zadzwoniła do Krakowskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt, twierdząc że jakiś „lagun” (legwan? iguana?) siedzi na pobliskim drzewie, a ludzie nie otwierają okien, żeby „bestia” nie wdarła się do ich mieszkań. Ostatecznie obyło się – na szczęście! – bez ofiar, bo tkwiący w gałęziach obiekt okazał się nie ptakiem, nie jaszczurką, a… croissantem. Rogalikiem. Nadzienie nieznane.

Niecodzienną sytuację podchwyciły zachodnie media, w tym BBC. Krakowskie znalezisko było więc szeroko komentowane nie tylko w Polsce, a wczoraj swoją opinię na jego temat wyraził na Twitterze Mark Hamill, aktor, którego możecie kojarzyć m.in. z roli Luke’a Skywalkera w filmach z uniwersum Gwiezdnych wojen, np. z Ostatniego Jedi, czy jako głos Jokera z serialu animowanego Batman oraz z serii gier o Człowieku Nietoperzu od firmy Warner Bros.

Aktor stwierdził, że prawdziwą zagadką jest to, w jaki sposób croissant był w stanie wspiąć się tak wysoko na drzewo. Kto jak kto, ale Mark Hamill powinien wziąć pod uwagę, że nawet wypiek cukierniczy mógł posłużyć się Mocą.