Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 sierpnia 2022, 20:07

Mads Mikkelsen o powrocie Johnny'ego Deppa do Fantastycznych zwierząt

Jedną z intratnych ról, jakie stracił w ostatnim czasie Johnny Depp, był Grindelwald w filmach z serii Fantastyczne zwierzęta. W ostatniej części cyklu zastąpił go Mads Mikkelsen, który wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu kolegi po fachu do tej postaci.

Kadr z filmu Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a; 2022; Warner Bros.

Kariera Johnny’ego Deppa przyhamowała w ostatnich miesiącach w związku z oskarżeniami ze strony Amber Heard. Przez całą sytuację aktor stracił kilka wielomilionowych kontraktów, w ramach których miał między innymi wcielać się w Gellerta Grindelwalda w Fantastycznych zwierzętach.

W trzeciej części serii aktora zastąpił Mads Mikkelsen, który został całkiem pozytywnie odebrany przez fanów filmu. Wywodzący się z Danii gwiazdor w ostatnim wywiadzie dla serwisu Deadline wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu Johnny’ego Deppa do wyżej wspomnianej roli (via Screen Rant).

Cała sytuacja była onieśmielająca, ale teraz wygrał proces, więc zobaczymy, czy powróci. Na pewno mógłby to zrobić. Jestem wielkim fanem Johnny’ego. Myślę, że jest niesamowitym aktorem, wykonał fantastyczną robotę. Nie mógłbym mu dorównać, to byłoby twórcze samobójstwo. Musieliśmy więc wymyślić coś, co było moje.

Innymi słowy, aktor zdradził, że mimo przejęcia przez niego roli Gellerta Grindelwalda, możliwe jest przywrócenie do serii wcielającego się początkowo w tę postać Johnny'ego Deppa. Fani nie wyobrażali sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić pierwotnego odtwórcę tej roli, jednak trzeba przyznać, że Mads Mikkelsen udanie wcielił się w Grindelwalda.

HBO Max kupisz tutaj

Nie pomogło to jednak filmowi Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a w osiągnięciu finansowego sukcesu. Trzecia część serii zarobiła jedynie 405 milionów dolarów, a dalszy rozwój tego uniwersum stoi pod dużym znakiem zapytania.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.