Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 lutego 2022, 17:49

Spin-off Toy Story z Buzzem Astralem powraca z nowym zwiastunem

Drugi zwiastun Buzza Astrala (Lightyear) potwierdza datę premiery filmu, który przedstawi historię nie zabawkowego, lecz prawdziwego strażnika kosmosu.

Wytwórnia Pixar opublikowała drugi, widowiskowy zwiastun Buzza Astrala, czyli pobocznej odsłony serii Toy Story. Materiał udostępniono także w wersji z polskim dubbingiem, z Łukaszem Nowickim raz jeszcze udzielającym głosu strażnikowi kosmosu. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Buzz Astral trafi do kin 17 czerwca 2022 roku. Datę potwierdza m.in. nowy plakat filmu, udostępniony przez Pixara w mediach społecznościowych.

Źródło: Pixar Animation Studios na Twitterze.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej

kalendarz wiadomości
2022
luty
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.