Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 października 2021, 15:41

autor: Ignacy Kruk

Gwiazda Zmierzchu nowym Jokerem? Aktorka reaguje na absurdalną propozycję fanów

Fani Kristen Stewart uznali ją za doskonałą kandydatkę na – ze wszytkich możliwych postaci - Jokera w nowym Batmanie. Mimo absurdalności tego pomysłu, aktorka zdecydowała się do niego odnieść.

Znana z (delikatnie mówiąc) polaryzującego cyklu Zmierzch Kristen Stewart znalazła się w nietypowej sytuacji. Jej fani chcą, aby ponownie stanęła u boku Roberta Pattinsona w nachodzącym filmie The Batman. Tym razem jako żeńska wariacja na temat szalonego klauna.

Abstrahując od oczywistych problemów z tym pomysłem, jak np. brak postaci Jokera w nadchodzącym Batmanie – a przynajmniej na razie nic o tym nie wiadomo – Kristen nie wydaje się być specialnie podekscytowana tą perspektywą. Jak mówi w wywiadzie dla serwisu Variety:

Nie jestem całkowicie przeciwna temu pomysłowi, ale może zróbmy coś nowego. […] Bardzo doceniam entuzjazm stojący za owym konceptem, ale rola [Jokera – dop. red.] została już wykonana znakomicie w przeszłości. Może nie powtarzajmy się i wymyślmy coś świeżego. Jestem zdecydowanie chętna, by zagrać jakąś pokręconą, przerażającą postać.

Jak widać, odtwórcza propozycja fanów nieszczególnie pokrywa się z planami aktorki. Kolejnym projektem Stewart jest rola księżnej Diany w biograficznym dramacie pod tytułem Spencer. Film zbiera doskonałe recenzje, a polska premiera odbędzie się już 5 listopada.

kalendarz wiadomości
2021
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1

2

3 4 5 6 7 8

9

10

11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22

23

24

25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.