Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 grudnia 2022, 16:05

Kontynuacja Kompanii Braci na pierwszych urywkach

Zimowa prezentacja Apple TV+ na YouTube pokazała zmierzające na platformę nowości. Wśród nich pojawiły się fragmenty kontynuacji Kompanii Braci, czyli Masters of the Air.

Źrodło fot. Masters of the Air; Steven Spielberg; Apple TV+; 2023
i

Na początku listopada na Twitterze mogliśmy podziwiać prawdziwe samoloty z epoki II wojny światowej, które biorą udział w zdjęciach do Masters of the Air. Pokazane materiały w pewien sposób zapowiadały wierność realiom jednego z największych konfliktów na terenie nowoczesnej Europy. Dzięki krótkiej prezentacji Apple TV+, pokazującej nadchodzące premiery tej zimy, zobaczyliśmy nowe, krótkie sceny z Masters of the Air.

Apple TV kupisz tutaj

W ciągu zaledwie kilku przerywanych innymi serialami sekund widzimy fragmenty, które głównie skupiają się na pilotach, będących bohaterami powstającej produkcji. Pokazano młodych chłopaków, biorących udział w wojnie i odpoczywających przed Boeingiem B-17. Następnie tych samych pilotów widzimy w kokpicie i umundurowaniu, lecących na misję lub z niej wracających, a także bardzo krótką mowę motywacyjną, prawdopodobnie dotyczącą załadowania bomb i zrzucenia ich na cel.

Co ciekawe, prezentacja zdradza jedną istotną informację. Dotychczas uważano, że serial będzie miał premierę w połowie wiosny 2023 roku. Umieszczenie Masters of the Air w zimowym zwiastunie sugeruje jednak, że produkcję, za którą odpowiadają Tom Hanks i Steven Spielberg, zobaczymy znacznie szybciej.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.