Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 września 2021, 15:27

autor: Ignacy "Gacek" Ziarkiewicz

Keanu Reeves zachwycony Matrix Resurrections

Lana Wachowski opowiedziała o reakcji Keanu Reevesa na Matrix Zmartwychwstania, w którym aktor odegrał główną rolę.

Po premierze zwiastuna czwartej części Matrixa pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat fabuły widowiska, a twórcy skutecznie podsycają ciekawość fanów. Lana Wachowski, reżyserka filmu, podczas panelu na Międzynarodowym Festiwalu Literatury w Berlinie opowiedziała o reakcji Keanu Reevesa (odtwórcy głównej roli) na seans. Podobno aktor był zachwycony.

Na początku swojej relacji reżyserka skomplementowała aktora. Stwierdziła, że ma on w sobie pewną błyskotliwość i kiedy nikt się akurat tego po nim nie spodziewa, zaskakuje głębią swoich wypowiedzi. Po obejrzeniu filmu miał stwierdzić, że Lana wraz z pierwszymi Matrixami przewidziała problemy cyfrowego świata oraz opisała, jak będziemy go postrzegać przez kolejne dwadzieścia lat. Natomiast teraz, wraz z czwartą częścią, reżyserka wzięła te same postacie oraz ich historie i po raz kolejny udało jej się stworzyć obraz o nadchodzących dwóch dekadach. Aktor miał zapytać Lanę, jak ona to robi, ale reżyserka nie podzieliła się publicznie swoją odpowiedzią, żeby nie zdradzać żadnych dodatkowych szczegółów z fabuły.

Jeśli aktor ma rację, być może niedługo zobaczymy w kinach naprawdę przełomowy film. Czy naprawdę czwarta część sagi dorówna swoim poprzedniczkom jakością, przekonamy się już 17 grudnia 2021 roku.

kalendarz wiadomości
2021
wrzesień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17

18

19

20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.