Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 lipca 2022, 15:03

Keanu Reeves wyjaśnia, dlaczego BRZRKR otrzyma nie tylko film, ale też serial anime

Na jednym z paneli Keanu Reeves wyjaśnił, dlaczego jego autorski komiks, BRZRKR, otrzyma kolejną adaptację w postaci serialu anime. Wiemy już, kto zajmie się produkcją - fani powinni być zadowoleni.

Źródło: YouTube / BOOM! Studios

Jak informuje portal Screen Rant, podczas Comic-Conu w San Diego Keanu Reeves przedstawił nowe szczegóły dotyczące adaptacji komiksu BRZRKR, który powstał przy jego ścisłej współpracy z pisarzem, Mattem Kindtem, i artystą, Ronem Garneyem.

Podczas panelu aktor poinformował, że oprócz filmu, produkowanego przez Netfliksa, powstanie serial anime. Zajmie się nim studio Production I.G, które jest odpowiedzialne za prawdziwego klasyka, jakim jest Ghost in the Shell. Keanu Reeves opowiedział, że jako dziecko nie rozumiał tego medium, ale pokochał je podczas przygotowań do Matrixa.

Wtedy to został zapoznany ze wspomnianym wcześniej Ghost in the Shell oraz Akirą. Uważa on anime za niesamowite narzędzie do prezentowania zarówno dynamicznej akcji, jak i moralnych dylematów dotyczących tego, kim jesteśmy oraz jaki jest nasz cel w życiu.

Anime może być idealnym wyborem dla wyjątkowo brutalnej serii komiksów BRZRKR. Historia opowiada o nieśmiertelnym wojowniku, żyjącym od prehistorii. W kolejnych rozdziałach widzimy jego wspomnienia z najwcześniejszych lat oraz jego rozmyślania na temat sensu życia. Zesłany jako narzędzie do pokonania wrogów jego wioski, ma niepowstrzymaną żądzę zabijania, którą stara się opanować.

Na razie brakuje daty premiery anime oraz serialu Netfliksa. W międzyczasie Keanu Reeves na pełnych obrotach pracuje nad kolejną częścią Johna Wicka, która w ostatnim czasie otrzymała nowy zwiastun. Najbliższy czas aktor ma zdecydowanie zajęty i czeka go intensywna praca nad kolejnymi produkcjami.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.