Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 listopada 2022, 11:42

Kang będzie miał ogromny wpływ na całe MCU. Czego mamy spodziewać się po złoczyńcy?

Od pewnego czasu wiadomo, że Kang Zdobywca będzie kolejnym wielkim złoczyńcą w Kinowym Uniwersum Marvela. Jednak jaka będzie postać grana przez Jonathana Majorsa?

Źrodło fot. Ant-Man i Osa: Kwantomania; Peyton Reed; Marvel Studios
i

Od zakończenia trzeciej fazy MCU i ostatecznego pokonania Thanosa fani z niecierpliwością czekają na pojawienie się nowego złoczyńcy – Kanga Zdobywcy. Jeden z jego wariantów widzowie mogli zobaczyć w finale serialu Loki, jednak nie był to maniakalny szwarccharakter znany z komiksów.

Po raz pierwszy pojawi się on w najbliższych miesiącach. Niedawny zwiastun do widowiska Ant-Man i Osa: Kwantomania potwierdził występ Kanga Zdobywcy. Nadal jednak nie wiadomo, jaki będzie wpływ tej postaci na MCU.

Temat ten poruszył w ostatnim wywiadzie dla Empire Peyton Reed. Wyjawił on, że złoczyńca będzie ważną postacią w przyszłości Kinowego Uniwersum Marvela.

W naszym filmie Kang Zdobywca jest kompletnie inną postacią. Jest kimś, kto ma władzę nad czasem. Do tego jest wojownikiem i strategiem. Interesujące jest to, że mamy najmniejszego i uważanego przez ludzi za najsłabszego Avengera i stawiamy go przeciwko tej absolutnej sile.

Na temat granej przez siebie postaci wypowiedział się także Jonathan Majors. W ostatnim wywiadzie wyjawił on kilka szczegółów o Kangu Zdobywcy (via Screen Rant).

Kang żyje we własnym świecie w MCU. Jest po prostu wiele jego wariantów. To niezwykłe, że wybrali mnie do tej roli. Jestem zaszczycony, że jestem tego częścią. Granie wielu wersji jednej postaci jest po prostu piękne.

Trzeba przyznać, że przed Scottem Langiem stoi bardzo trudne zadanie. Ant-Man do tej pory walczył z postaciami, które nie stwarzały zbyt dużego zagrożenia.

Oficjalne wprowadzenie Kanga Zdobywcy do Kinowego Uniwersum Marvela planowane jest na 17 lutego. Dopiero wtedy fani MCU przekonają się, jaki naprawdę będzie nowy złoczyńca, z którym superbohaterowie będą walczyć w filmach Avengers: The Kang Dynasty oraz Avengers: Secret Wars.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.