Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 maja 2022, 20:12

Johnny Depp odgrywał Jacka Sparrowa przed fanami pod sądem

Johnny Depp wciąż posiada aktywną bazę wiernych fanów, którzy nie zapomnieli o jego największych kreacjach. W ostatnich dniach komentarz jednej osoby sprawił, że aktor ponownie wcielił się w awanturniczego pirata Jacka Sparrowa.

Źródło: YouTube / Walt Disney Studios

Gdy 23 maja 2022 roku Johnny Depp zmierzał do sądu na kolejny dzień procesu, tłum fanów już czekał na niego, żeby okazać swoje wsparcie. Wśród nich znalazł się jeden, który krzyknął do Deppa:

Zawsze będziesz naszym kapitanem Jackiem Sparrowem.

Aktor nie chciał pozostać obojętnym na te słowa i błyskawicznie przywdział maskę słynnego kapitana z serii Piraci z Karaibów. Charakterystyczną mimiką i sposobem wypowiadania się odpowiedział fanowi:

On tutaj gdzieś wciąż jest. Spotykam go od czasu do czasu. On pojawia się od czasu do czasu.

Piraci z Karaibów 6 bez Johnny'ego Deppa

Rola specyficznego pirata Jacka Sparrowa dała Deppowi status prawdziwej supergwiazdy, która jest rozpoznawana na wielu krańcach świata. Usunięcie go z szóstej części było dla niego szokiem, ponieważ chciał godnie pożegnać szalonego pirata i wspominał o tym pod koniec kwietnia 2022 roku.

W połowie maja bieżącego roku o możliwej przyszłości Johnny'ego Deppa w Piratach z Karaibów wypowiedział się związany z serią producent, Jerry Bruckheimer. Stwierdził on, że przyszłość serii nie została jeszcze rozstrzygnięta, co może sugerować szansę na powrót dla aktora.

Mało jest jednak prawdopodobne, że to nastąpi. W kwietniu podczas procesu aktor odpowiadając na pytanie potwierdził, że nie chce wracać do Piratów z Karaibów i żadne wynagrodzenie nie będzie w stanie go do tego przekonać.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.