John Wick 4 podbija streaming w Polsce. Znalazł się wśród topowych produkcji

Baba Jaga opanował serwisy streamingowe w Polsce. John Wick zdobywa domy Polaków, jednak nie ma szans z tegorocznym hitem.

news
Marcin "Nicek" Nic 21 września 2023
2
Źrodło fot. John Wick 4; Chad Stahelski; Lionsgate; 2023
i

Niespełna tydzień temu na platformie Amazon Prime Video pojawił się John Wick 4. Najnowsze wyniki oglądalności z serwisów streamingowych przedstawione przez serwis JustWatch pokazują, jak bardzo Polacy czekali na kolejną część przygód tytułowego zabójcy.

Trzeba przyznać, że „czwórka” poradziła sobie w ostatnim tygodniu w naszym kraju nad zwyczaj dobrze. Zwłaszcza, że film był dostępny w ofercie SVOD dopiero od 15 września, wcześniej można było oglądać go wyłącznie po zakupie lub wypożyczeniu w serwisach VOD, co z pewnością odbiło się na popularności produkcji, ale nie w takim stopniu, jak premiera w streamingu. Przemawia za tym fakt, że na Prime Video John Wick 4 jest obecnie najpopularniejszym filmem. Na osiągnięcie tak wysokiego wyniku miał więc tylko kilka dni.

John Wick 4 w ostatnim tygodniu był drugim najbardziej popularnym filmem w naszym kraju. Widowisko wyreżyserowane przez Chada Stahelskiego musiało uznać wyższość jedynie Barbie. W czołowej „dziesiątce” znalazły się wszystkie części tej pełnej akcji serii z Keanu Reevesem w roli głównej. Pozostałe miejsca możecie zobaczyć na poniższej grafice.

John Wick 4 podbija streaming w Polsce. Znalazł się wśród topowych produkcji - ilustracja #1

Najpopularniejsze filmy w serwisach streamingowych w PolsceJustWatch

Jakie seriale były popularne w ostatnim tygodniu w serwisach streamingowych w naszym kraju? Zdecydowanie zaskakuje pierwsze miejsce, zajmowane przez Twisted Metal, czyli adaptację gry wideo o tym samym tytule, dostępną na HBO Max. Drugie miejsce przypadło Projektowi Manhattan (PolsatBoxGo), natomiast ostatnim stopniem podium może poszczycić się Poker Face (serial dostępny na SkyShowtime). Dopiero za nimi uplasowała się Ahsoka, która jest dostępna na Disney+. Pozostałe produkcje z czołowej „dziesiątki” możecie zobaczyć poniżej.

John Wick 4 podbija streaming w Polsce. Znalazł się wśród topowych produkcji - ilustracja #2

Najpopularniejsze seriale w serwisach streamingowych w PolsceJustWatch

Jak będzie wyglądał pod tym względem trwający obecnie tydzień? Tego nikt nie wie, można się jednak spodziewać, że ranking będzie prezentować się zupełnie inaczej. Wszystko za sprawą premier nowych, a także powracających produkcji.

Już jutro na Amazon Prime Video pojawi się Continental: W świecie Johna Wicka, czyli serialowy spin-off wspomnianego wcześniej filmu akcji. Oprócz tego na Netfliksie zadebiutował czwarty i zarazem ostatni sezon Sex Education.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin "Nicek" Nic

Marcin "Nicek" Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

Ile odcinków ma 4. sezon The Boys i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 4. sezon The Boys i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kim są Blood i Cheese z Rodu smoka? Wyjaśniamy historię z książek oraz scenę z 2. sezonu serialu

Kim są Blood i Cheese z Rodu smoka? Wyjaśniamy historię z książek oraz scenę z 2. sezonu serialu

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie