Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 sierpnia 2022, 13:30

Jak duża jest rola Amber Heard w Aquaman 2?

Od czasu procesu z Johnnym Deppem kariera Amber Heard wisi na włosku. Plotki na temat jej dalszego udziału w Aquamanie 2 pojawiają się coraz częściej. Tym razem podano informację, ile czasu na ekranie podobno spędzi grana przez nią bohaterka.

Źródło fot.: Kadr z filmu Aquaman

Amber Heard nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do zbyt udanych. Przegrała proces ze swoim byłym mężem, a na domiar złego podczas przesłuchań na jaw wyszło wiele spraw, które aktorka wolałaby raczej przemilczeć. W związku z tym jej popularność w Hollywood drastycznie spadła.

Nic więc dziwnego, że jej występ w filmie Aquaman 2 od dłuższego czasu stoi pod znakiem zapytania. Jednak według informacji podanych przez portal The Direct, Amber Heard po raz kolejny wcieli się w postać Mery, choć jej rola zostanie drastycznie zmniejszona.

Amber nadal jest w filmie, nie zamierzają jej usunąć. Jej rola jest jednak marginalna. Zobaczymy ją może przez jakieś 20 minut. Do premiery to może się jeszcze zmienić.

Informacje na temat zmniejszenia roli Amber Heard w filmie Aquaman 2 pojawiały się już podczas niedawnego procesu. Samo studio Warner Bros. rozważało nawet zastąpienie jej inną aktorką, a głównym ku temu powodem miała być słaba chemia z Jasonem Momoą, odtwórcą głównej roli.

HBO Max kupisz tutaj

Wszystko jednak wskazuje na to, że Amber Heard koniec końców pojawi się w kolejnej części serii o Arthurze Currym. Do czasu premiery Aquamana 2 z pewnością w dalszym ciągu pojawiać się będą plotki na ten temat. Czy jednak jakakolwiek z nich okaże się prawdziwa, przekonamy się 16 marca 2023 roku, kiedy Aquaman and the Lost Kingdom zadebiutuje na ekranach kin.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.