Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lutego 2021, 15:10

autor: Karol Laska

Ewan McGregor przypakował do roli Obi-Wana Kenobiego w serialu Star Wars

Ewan McGregor poważnie traktuje swój fach i nie chce zawieść fanów Star Wars w nadchodzącym serialu o Obi-Wanie Kenobim, dlatego też udał się na siłownię, by nabrać nieco masy mięśniowej. Efekty przyszły szybko i robią wrażenie.

Bycie rycerzem Jedi wiąże się nie tylko z mądrością i całkowitym zjednoczeniem z Mocą. To także ostry wysiłek fizyczny, co udowadniają największe pojedynki na miecze świetlne. W nich szczególnie dobrze radził sobie Obi-Wan Kenobi – wystarczy powiedzieć, że dał radę Darthowi Maulowi czy też Vaderowi, a to nie byle jacy oponenci. Wagę odpowiedniego przygotowania kondycyjnego i mięśniowego rozumie Ewan McGregor, który ma powrócić do roli Kenobiego w nadchodzącym serialu Disneya.

Aktor wspominał na początku lutego, że produkcja jeszcze nie ruszyła, gdyż twórcy chcą poczekać do końca wiosny. McGregor ma więc czas na przygotowania, a te zostały udokumentowane na Instagramie przez Tony’ego Hortona, profesjonalnego trenera personalnego. Zaopiekował się on aktorem i od szesnastu dni przeprowadza z nim indywidualny trening na siłowni. Jego dotychczasowe efekty możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Za tą maseczką kryje się prawdziwy król „siłki”. Źródło: Tony Horton, Instagram - Ewan McGregor przypakował do roli Obi-Wana Kenobiego w serialu Star Wars - wiadomość - 2021-02-24
Za tą maseczką kryje się prawdziwy król „siłki”. Źródło: Tony Horton, Instagram

Oj, tak – McGregor, krótko mówiąc, przypakował. I brawa dla niego, bo tak prędkie nabranie masy mięśniowej w wieku 49 lat wcale nie należy do najprostszych zadań, choć jest to raczej chleb powszedni w zawodzie aktora. Poza tym i tak nie będziemy mieli okazji podziwiać klatki piersiowej aktora w serialu, gdyż ta będzie schowana za zwiewnymi, eleganckimi szatami. Data premiery Obi-Wana Kenobiego nie jest dokładnie znana. Wcześniej zobaczymy inne seriale w uniwersum Star Wars, na przykład The Book of Boba Fett.

  1. Star Wars kontratakuje - Disney zapowiedział masę nowych produkcji
  2. Strona internetowa marki Star Wars
kalendarz wiadomości
2021
luty
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6

7

8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20

21

22 23 24 25 26 27

28

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.