Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 kwietnia 2022, 14:03

Dwayne Johnson objaśnia fanów w sprawie Black Adama

Dwayne Johnson postanowił zabrać głos w sprawie krytyki dotyczącej najnowszego trailera filmu Black Adam. W czasie jego trwania padły słowa, które fani uznali za zaprzeczające temu, co dotychczas można było zobaczyć w DCEU.

Źródło: Twitter / Erik Davis konto oficjalne

Podczas CinemaCon 2022 w Las Vegas dziennikarze mogli zapoznać się z najnowszym trailerem nadchodzącego filmu Black Adam z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. W pewnym momencie zwiastuna mężczyzna mówi do Black Adama: „Bohaterowie nie zabijają ludzi”, na co ten odpowiada: „Ja tak”. Następnie postać grana przez Johnsona uderza go i w efekcie zabija. Fani mają pewne wątpliwości co do wymiany zdań.

Bohaterowie DC zabijali w przeszłości

Po przedstawieniu tych słów część osób w komentarzach stwierdziła, że są one pozbawione sensu, ponieważ Batman, Superman, Wonder Woman czy Aquaman zabijali swoich przeciwników i ani czyn Black Adama nie jest czymś wyróżniającym się, ani słowa mężczyzny nie są logiczne.

Na ten zarzut postanowił odpowiedzieć Dwayne Johnson. W komentarzu wyjaśnił, że cały film i jego kontekst pokaże, o co chodziło oraz to, że Black Adam nie jest jak pozostali bohaterowie, którzy zabijają wyłącznie w samoobronie oraz w ostateczności i zazwyczaj starają się tego unikać. Antybohater, w którego wciela się aktor, nie przejmuje się dylematami moralnymi oraz dla niego zabicie w walce jest czymś naturalnym i właśnie to wyróżnia go na tle pozostałych członków Justice Society of America.

Dwayne Johnson wyjaśnia fanów w sprawie Black Adama - ilustracja #1
Źródło: Twitter / The Rock

Premiera filmu Black Adam odbędzie się 21 października 2022 roku. W nim zobaczymy początek tego antybohatera oraz jak wyglądały jego losy, gdy był jeszcze jedną z osób należących do Justice Society of America, poprzednika Justice League.

kalendarz wiadomości
2022
kwiecień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2

3

4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23

24

25 26 27 28 29 30
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.