Disney Plus na listopad 2022 - lista seriali i filmów

Disney+ udostępniło listę nowości, z którymi w listopadzie będą mogli zapoznać się subskrybenci usługi. Chris Hemsworth w przyszłym miesiącu będzie przekraczał granice swojej wytrzymałości, a Giselle będzie odrobinę Rozczarowana. Jesień zapowiada się ciekawie.

fantasy
Zbigniew Woźnicki 28 października 2022
4
Źrodło fot. Rozczarowana, reż. Adam Shankman, Disney+, 2022
i

Każdy miesiąc to nowe filmy i seriale na Disney+. Listopad nie będzie wyjątkiem i widzowie mogą się przygotować na zastrzyk ciekawych oraz wciągających produkcji. Konkurencja nie śpi i Disney+ jest przygotowane na filmowo-serialowy wyścig zbrojeń. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Jedną z największych nowości na Disney+ jest kontynuacja przygód Giselle z filmu Zaczarowana. W Rozczarowanej bohaterka postanawia wyprowadzić się z nudnego miasta na przedmieścia. Na miejscu jednak spotyka Malvinę Monroe, która rządzi okolicą. Giselle będzie musiała poradzić sobie w nowej sytuacji, żeby doczekać się swojego „i żyli długo i szczęśliwie”. Premierę zaplanowano na 18 listopada.

Myszka Miki jest jedną z ważniejszych postaci dla Disneya, a także dla widzów. Miki: Historia Myszki to film dokumentalny, który przybliży kulisy powstania bohatera, a także jego miejsca w popkulturze oraz wpływu na nią. Jest to wciągająca opowieść dla osób, którym Myszka Miki jest wyjątkowo bliska i odegrała ważną rolę w ich dzieciństwach. To także ciekawy fragment historii kina. Produkcja pojawi się na Disney+ 18 listopada.

Seriale

Willow to niespodziewana kontynuacja filmu George’a Lucasa z 1988 roku pod tym samym tytułem. Czarodziej Nelwyn ponownie musi ruszyć na ratunek. Tym razem zbiera grupę śmiałków, która wejdzie do świata, mającego przekroczyć wszelkie granice wyobraźni. Najlepszą informacją jest powrót Warwicka Davisa w roli Nelwyna. Premiera 30 listopada, a nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień.

Chris Hemsworth odrzuca Mjolnira i sprawdzi na Ziemi granice ludzkiej, a przede wszystkim swojej wytrzymałości. W serialu Bez granic z Chrisem Hemsworthem aktor dodatkowo zobaczy, w jaki sposób przeciwdziałać chorobom wieku starczego i spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie jak dłużej cieszyć się zdrowiem, a co za tym idzie – szczęściem. Czy uda mu się wykonać zadanie, dowiemy się 16 listopada, ponieważ wtedy pojawią się wszystkie odcinki.

Do świąt jeszcze trochę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić się w odpowiedni nastrój już w listopadzie. Śnięty Mikołaj to serial, w którym Święty Mikołaj orientuje się, że jest już za stary do tej pracy. Scott Calvin, bo tak nazywa się największy darczyńca prezentów, postanawia z pomocą elfów ostatni raz wykonać zadanie i znaleźć osobę odpowiednią do przejęcia ogromnego dziedzictwa. Premiera 16 listopada.

Disney Plus na listopad 2022 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Śnięty Mikołaj, Jack Burditt, 20th Television, 2022

Pełna lista listopadowych premier na Disney+

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

Farciarz Gilmore powróci. Adam Sandler i Netflix stworzą sequel lubianej komedii

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie

2. sezon Squid Game z przybliżoną datą premiery na Netflixie