Disney Plus na grudzień 2022 - lista seriali i filmów

W grudniu na Disney+ zawita sporo interesujących nowości. Premiery wreszcie doczeka się serial Skarb Narodów: Na skraju historii, ale to nie wszystko, bo do biblioteki serwisu dołączy również Kevin sam w Nowym Jorku.

horror
Zbigniew Woźnicki 28 listopada 2022
2
Źrodło fot. Patrz, jak kręcą; reż. Tom George; Disney+; 2022
i

Grudzień to czas świąt, ale nie oznacza to, iż wszystkie premiery powinny dotykać tematyki bożonarodzeniowej. W ciągu nadchodzącego miesiąca na Disney+ pojawią się produkcje, które zachwycą fanów świątecznej atmosfery. Znajdzie się również coś dla osób, które chcą oderwać się od zimowo-choinkowych klimatów. Jest to świetna okazja, żeby na nowo włączyć Disney+ i dać się porwać premierom.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Disney Plus na grudzień 2022 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi; reż. Luke Cormican; Disney+; 2022

Fani klasycznych kryminałów będą zachwyceni, a to wszystko dzięki produkcji Patrz, jak kręcą. Dostępny wyłącznie na Disney+ film opowie o zmęczonym pracą inspektorze Stoppardzie oraz jego młodej i niedoświadczonej towarzyszce, posterunkowej Stalker. Oboje staną przed zagadką morderstwa kluczowego aktora nadchodzącej sztuki. Im więcej poszlak odkrywają, tym coraz bardziej rozbudowana robi się cała intryga.

Osoby preferujące luźną, rodzinną rozrywkę będą mogły obejrzeć Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi. Druga część ekranizacji popularnych książek skupia się na relacji głównego bohatera, Grega Heffleya, z jego starszym bratem, Rodrickiem. Dla zbuntowanego licealisty najważniejsza jest muzyka i poboczne hobby, jakim jest dręczenie Grega. Mimo wszystko starszy z rodzeństwa kocha swojego młodszego brata.

Seriale

Disney Plus na grudzień 2022 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Skarb Narodów: Na skraju historii; Mira Nair; Disney+; 2022

Wielka przygoda i tajemnica czeka widzów w serialu Skarb Narodów: Na skraju historii. Jess Valenzuela otrzymuje zagadkową wskazówkę, która prowadzi kobietę ku dawno zaginionemu skarbowi. Okazuje się, że wszystko jest związane ze zmarłym ojcem przyszłej poszukiwaczki przygód, co tylko napędza jej chęć rozwiązania intrygi. Niestety, Jess będzie musiała ścigać się z handlarzem antykami, dla którego liczy się wyłącznie zysk.

Naiwniak jest serialem, które uderza w kompletnie inne tony. Julio Lopez jest młodym mężczyzną, wciąż mieszkającym z rodzicami i spotykającym się z dziewczyną. W dodatku za wszelką cenę unika odpowiedzialności za swoje życie. Na co dzień pracuje w organizacji „Hugs Not Thugs”, która pomaga byłym przestępcom wyjść na prostą. Sprawy komplikują się, gdy kolejnym wymagającym pomocy jest kuzyn Julio, Luis. Eks-gangster wprowadza się do rodziny i od tego momentu jesteśmy świadkami zakręconych sytuacji.

Premiery filmów i seriali na grudzień 2022

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

Ile jest seriali The Walking Dead i w jakiej kolejności je oglądać?

Ile jest seriali The Walking Dead i w jakiej kolejności je oglądać?

Czy będzie 2. sezon Lessons In Chemistry na Apple TV Plus? Oto wszystko, co wiemy

Czy będzie 2. sezon Lessons In Chemistry na Apple TV Plus? Oto wszystko, co wiemy

Monarch: Legacy of Monsters ma szansę na 2. sezon? Twórcy o przyszłości serialu Apple TV Plus

Monarch: Legacy of Monsters ma szansę na 2. sezon? Twórcy o przyszłości serialu Apple TV Plus

Shrek niczym z koszmarów. Przez 20 lat uważana za zaginioną testowa animacja z zielonym ogrem znaleziona, oto ona

Shrek niczym z koszmarów. Przez 20 lat uważana za zaginioną testowa animacja z zielonym ogrem znaleziona, oto ona

Disney Plus na grudzień 2023 - lista seriali i filmów

Disney Plus na grudzień 2023 - lista seriali i filmów