Disney Plus na grudzień 2022 - lista seriali i filmów

W grudniu na Disney+ zawita sporo interesujących nowości. Premiery wreszcie doczeka się serial Skarb Narodów: Na skraju historii, ale to nie wszystko, bo do biblioteki serwisu dołączy również Kevin sam w Nowym Jorku.

horror
Zbigniew Woźnicki 28 listopada 2022
2
Źrodło fot. Patrz, jak kręcą; reż. Tom George; Disney+; 2022
i

Grudzień to czas świąt, ale nie oznacza to, iż wszystkie premiery powinny dotykać tematyki bożonarodzeniowej. W ciągu nadchodzącego miesiąca na Disney+ pojawią się produkcje, które zachwycą fanów świątecznej atmosfery. Znajdzie się również coś dla osób, które chcą oderwać się od zimowo-choinkowych klimatów. Jest to świetna okazja, żeby na nowo włączyć Disney+ i dać się porwać premierom.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Disney Plus na grudzień 2022 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi; reż. Luke Cormican; Disney+; 2022

Fani klasycznych kryminałów będą zachwyceni, a to wszystko dzięki produkcji Patrz, jak kręcą. Dostępny wyłącznie na Disney+ film opowie o zmęczonym pracą inspektorze Stoppardzie oraz jego młodej i niedoświadczonej towarzyszce, posterunkowej Stalker. Oboje staną przed zagadką morderstwa kluczowego aktora nadchodzącej sztuki. Im więcej poszlak odkrywają, tym coraz bardziej rozbudowana robi się cała intryga.

Osoby preferujące luźną, rodzinną rozrywkę będą mogły obejrzeć Dziennik Cwaniaczka: Rodrick rządzi. Druga część ekranizacji popularnych książek skupia się na relacji głównego bohatera, Grega Heffleya, z jego starszym bratem, Rodrickiem. Dla zbuntowanego licealisty najważniejsza jest muzyka i poboczne hobby, jakim jest dręczenie Grega. Mimo wszystko starszy z rodzeństwa kocha swojego młodszego brata.

Seriale

Disney Plus na grudzień 2022 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Skarb Narodów: Na skraju historii; Mira Nair; Disney+; 2022

Wielka przygoda i tajemnica czeka widzów w serialu Skarb Narodów: Na skraju historii. Jess Valenzuela otrzymuje zagadkową wskazówkę, która prowadzi kobietę ku dawno zaginionemu skarbowi. Okazuje się, że wszystko jest związane ze zmarłym ojcem przyszłej poszukiwaczki przygód, co tylko napędza jej chęć rozwiązania intrygi. Niestety, Jess będzie musiała ścigać się z handlarzem antykami, dla którego liczy się wyłącznie zysk.

Naiwniak jest serialem, które uderza w kompletnie inne tony. Julio Lopez jest młodym mężczyzną, wciąż mieszkającym z rodzicami i spotykającym się z dziewczyną. W dodatku za wszelką cenę unika odpowiedzialności za swoje życie. Na co dzień pracuje w organizacji „Hugs Not Thugs”, która pomaga byłym przestępcom wyjść na prostą. Sprawy komplikują się, gdy kolejnym wymagającym pomocy jest kuzyn Julio, Luis. Eks-gangster wprowadza się do rodziny i od tego momentu jesteśmy świadkami zakręconych sytuacji.

Premiery filmów i seriali na grudzień 2022

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Twisters - czy jest scena po napisach?

Twisters - czy jest scena po napisach?

Akolita - czy będzie 2. sezon serialu Star Wars?

Akolita - czy będzie 2. sezon serialu Star Wars?

„Nie lubię przemocy”. Nicolas Cage zdeklarował, że więcej nie zagra seryjnego mordercy

„Nie lubię przemocy”. Nicolas Cage zdeklarował, że więcej nie zagra seryjnego mordercy

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję