Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 czerwca 2022, 12:17

Disney Plus Begin - jak oglądać na telewizorze?

Disney Plus jest usługą, którą można zainstalować również na telewizorach Smart TV. Z poniższego tekstu dowiecie się, jak to zrobić, żeby sprawnie przejść do oglądania swoich ulubionych filmów i seriali.

Źródło: Disney+ / materiały promocyjne

Od 14 czerwca 2022 roku widzowie w Polsce mogą korzystać z Disney+. Przy opłacie 28,99 zł za miesiąc lub 289,90 za rok, każdy otrzyma dostęp do setek filmów i seriali, w tym ze świata Marvela i Gwiezdnych wojen. Co zrobić, żeby móc zabrać się za oglądanie ich na swoim telewizorze Smart TV? Ten poradnik Wam w tym pomoże.

Jak uruchomić Disney+ na Smart TV?

  1. Uruchom wewnętrzny sklep z aplikacjami lub inną wyszukiwarkę programów na twoim Smart TV.
  2. W polu wyszukiwania wpisz „Disney+”.
  3. Wybierz wyszukaną aplikację i zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  4. Po instalacji włącz Disney+.
  5. Zaloguj się lub zarejestruj.
  6. Jeśli posiadasz już konto Disney+, możesz być poproszony o podanie kodu, który wyświetli się na ekranie telewizora, na stronie Disney+ Begin,
  7. Po zalogowaniu się na swoje konto możesz już korzystać z Disney+.

Pamiętaj, że przez cały czas twój telewizor musi być podłączony do Internetu poprzez kabel lub połączenie Wi-Fi.

W momencie zalogowania program od razu poprosi o szybkie skonfigurowanie pierwszego profilu. Jest to bardzo intuicyjne i nie powinno być z tym problemów. Abonament Disney+ pozwala na dodanie maksymalnie siedmiu indywidualnych profili, które można dostosować do użytkowników określając kategorie wiekowe dla każdego z nich. Należy mieć jednak na uwadze, że jednocześnie można oglądać maksymalnie na czterech ekranach.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.