Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 listopada 2022, 17:00

Diego Luna ujawnia, która scena Andora doprowadziła go do łez na planie

W tym tygodniu wyemitowano ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu Andor. Diego Luna wyjawił, która scena była dla niego najtrudniejsza emocjonalnie.

Źrodło fot. Andor; Tony Gilroy; Lucasfilm/Disney; 2022
i

Uwaga! Tekst zawiera spoilery związane z serialem Andor.

Niedawno zakończony pierwszy sezon udowodnił, że można zrobić serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen oparty o dobrze rozpisany wątek główny. To właśnie historia, a także dobrze odgrywający swoje role aktorzy, sprawiły, że Andor był tak wysoko oceniany.

Jedną z mocniejszych scen w serialu był powrót Cassiana na planetę Ferrix na pogrzeb jego matki. Podczas ceremonii została odtworzona jej mowa pogrzebowa, która jednocześnie była wezwaniem do podjęcia walki z Imperium. To właśnie ta scena była najbardziej emocjonująca dla odtwórcy głównej roli, Diego Luny.

W ostatnim wywiadzie dla portalu Collider aktor wyznał, że podczas jej kręcenia rozpłakał się na planie.

Przekradałem się przez Ferrix i reżyser puścił mowę Maarvy. Przez chwilę słuchałem muzyki, a później jej słów. Wystarczyła sama muzyka, wystarczyło, że ją usłyszałem i się rozpłakałem. Nie chciałem, żeby mój bohater w tym momencie zapłakał. Pomyślałem sobie: „Przecież to nie może się dziać”. Poczułem wtedy wiele emocji. Relacja Cassiana z Maarvą jest dla mnie ważna.

To wiele dla mnie znaczyło. Wątek ten miał duży wpływ na mojego bohatera i nawet kiedy o tym mówię, ogarniają mnie emocje. To jasne, że to właśnie Maarva pokazuje mu drogę, która zakończy się w Łotrze 1. Utrzymanie emocji było bardzo trudne, nie chciałem, żeby złamał się w tym momencie. Musiało to nastąpić później, ale było to niemożliwe.

Disney+ kupisz tutaj

W tym samym wywiadzie Diego Luna pochwalił również zespół scenarzystów, którzy byli odpowiedzialni za stworzenie historii w Andorze.

Praca, którą wykonał Tony [Gilroy] i pozostali scenarzyści, jest wspaniała. Wszystkie wątki się domykają. Dla aktora to niesamowite pracować z takim materiałem, gdzie wszystko jest ze sobą powiązane. Uwielbiam wszystkie odcinki serialu, ale epizod dwunasty nie ma sobie równych. Jest dla mnie bardzo ważny.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu zakończył się pierwszy sezon serialu Andor, a już ruszyły prace na planie drugiej serii, które mają zakończyć się w przyszłym roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.