Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 sierpnia 2022, 12:50

Daredevil od Disney Plus nie będzie tak mroczny jak od Netfliksa

Daredevil był jednym z najlepszych seriali dostępnych na Netfliksie. Produkcja ostatecznie trafiła na Disney+, a nowy sezon jest już w przygotowaniu. Pojawiły się nowe informacje na temat tej postaci.

Daredevil, Disney, 2015

Wszystkie trzy sezony Daredevila trafiły niedawno na platformę Disney Plus, co spotkało się z wieloma negatywnymi komentarzami w sieci. Podczas tegorocznego San Diego Comic-Con dowiedzieliśmy się również, że Matt Murdock powróci, a najnowszy serial będzie nosił nazwę Daredevil: Born Again.

Zanim jednak będziemy mieli okazję zobaczyć nowy sezon Daredevila, postać ta pojawi się w serialu Mecenas She-Hulk. Podczas ostatniego wywiadu z portalem The Direct scenarzystka produkcji Jessica Gao wyjawiła, w jaki sposób zostanie przedstawiony Matt Murdock.

Przede wszystkim byliśmy w szoku, że mogliśmy go wprowadzić do serialu. Jednak fajnie było to zrobić, wzięliśmy go ze środowiska, w którym był bardziej dramatyczny i poważny, i wprowadziliśmy do świata She-Hulk. Dzięki temu odkryliśmy jaśniejszą stronę postaci.

Komentarze Jessiki Gao jasno pokazują, że Daredevil nie będzie tą samą postacią, którą mogliśmy poznać przy okazji serialu emitowanego na Netfliksie. Ponowne wprowadzenie Matta Murdocka przyniesie zmianę w nieco mniej poważnym kierunku. Patrząc jednak na dotychczasowe materiały z serialu Mecenas She-Hulk, można stwierdzić, że zmiana taka będzie dobrze korelowała z tonem całej produkcji.

Efekty zmian w postaci Daredevila będziemy mogli zobaczyć już niedługo. Mecenas She-Hulk zadebiutuje na platformie Disney Plus w przyszłym tygodniu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.