Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 czerwca 2022, 14:01

Czy powstanie Doktor Strange 3? Benedict Cumberbatch komentuje

Doktor Strange może powrócić z kolejnym solowym filmem. W taki obrót spraw wierzy odtwórca roli czarodzieja z MCU.

Źródło fot.: Disney+

Benedict Cumberbatch udzielił wywiadu dla New Indian Express (via Screen Rant), w którym zapytano go o potencjalny powrót jego postaci. Odtwórca roli Doktora Strange’a wyjawił, że bardzo chciałby, żeby do tego doszło.

Mam nadzieję. Chciałbym zrobić kolejny film. Jest on bardzo złożonym bohaterem i mam wrażenie, że możemy jeszcze odkryć wiele rzeczy o nim. Wciąż bawię się grając Doktora Strang’e, jest genialną postacią.

Zakończenie filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu jasno sugeruje, że fani MCU powinni z wypiekami wyczekiwać powrotu czarodzieja granego przez Benedicta Cumberbatcha. Na tę chwilę jest on tak naprawdę jedną z najważniejszych postaci w Kinowym Uniwersum Marvela. Z tego też względu włodarze wytwórni raczej za szybko z niego nie zrezygnują.

Być może postać Stephena Strange’a będzie pojawiać się gościnnie w innych produkcjach. Jakiś czas temu Kevin Feige zapowiedział, że czwarta faza zbliża się ku końcowi, a najbliższe miesiące określą kierunek, w jakim zmierza Kinowe Uniwersum Marvela. Można się spodziewać, że w dalszym ciągu rozwijany będzie koncept multiwersum.

Temat ten został zaledwie draśnięty w dotychczasowych produkcjach, a wiadomo, że za multiwersum skrywa się naprawdę wiele możliwości. Nadal nie poznaliśmy jeszcze głównego złoczyńcy, którym według wcześniejszych informacji ma być Kang Zdobywca. Jeden z wariantów tej postaci pojawił się już w serialu Loki.

Przypomnijmy, że postać Doktora Strange’a pojawiła się w MCU już kilkukrotnie. Dotychczas superbohatera tego mogliśmy oglądać w jego dwóch solowych filmach, a także w filmach Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame oraz Spider-Man: No Way Home.

Od dzisiaj film Doktor Strange w multiwersum obłędu dostępny jest na platformie Disney+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.