Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 października 2021, 14:28

autor: mokosh

Cocaine Bear - zakończono zdjęcia do filmu o kokainowym misiu

Zdjęcia do filmu o kokainowym misiu zostały zakończone, o czym poinformował jeden z jego producentów – Chris Miller. Cocaine Bear zadebiutuje w przyszłym roku.

Film o niedźwiedziu, który przedawkował narkotyki, jest już na ostatniej prostej. Jak poinformował na Twitterze jeden z producentów Cocaine Bear, Christopher Miller, zdjęcia do produkcji zostały zakończone. Samego filmu możemy spodziewać się w przyszłym roku. Niestety dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Cocaine Bear - zakończono zdjęcia do filmu o kokainowym misiu - ilustracja #1
Informacja o zakończeniu zdjęć do filmu, źródło: twitter.com/chrizmillr

Fabuła filmu, który będzie thrillerem, oparta jest na historii z lat 80., kiedy to przemytnik narkotyków Andrew Thornton pilotując samolot wyrzucił torbę pełną narkotyków, których wartość wyceniono na 15 milionów dolarów. Na ten niecodzienny „prezent” natrafił niedźwiedź, który zjadł całą zawartość pakunku. Jak można się łatwo domyśleć, zakończyło się to dla niego śmiercią z przedawkowania. Z uwagi na tę historię miś znany jest teraz pod pseudonimem Pablo EskoBear.

Za scenariuszem do Cocaine Bear stoi Jimmy Warden, a reżyserami są Elizabeth Banks (Aniołki Charliego), Phil Lord oraz Christopher Miller (LEGO Przygoda). Dystrybucją zajmie się Universal Studios Entertainment, a obsada prezentuje się następująco: Keri Russell, O’Shea Jackson, Ray Liotta, Alden Ehrenreich, Jesse Tyler Ferguson, Margo Martindale, Kristofer Hivju, Christian Convery, Brooklynn Prince, Kahyun Kim i Scott Seiss.

kalendarz wiadomości
2021
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1

2

3 4 5 6 7 8

9

10

11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22

23

24

25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.