Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 3-5 marca 2023 roku

Poznajcie nowe przygody Mandalorianina i Grogu, a także przekonajcie się, jak rozwinie się nie jeden, tylko dwa trójkąty miłosne. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 2 marca 2023
4
Źrodło fot. Martwe zło, Sam Raimi, New Line Cinema, 1981/ Mandalorianin, Jon Favreau, Disney+, 2019 / Dzisiaj śpisz ze mną, Robert Wichrowski, Netflix, 2023
i

W tym tygodniu mamy sporo nowości. Lubiane seriale wracają z kolejnymi sezonami, a także debiutują nowe filmy. Nie brak również powrotów starszych produkcji. Część z nich zebraliśmy na naszej liście, a szczególną uwagę zwracamy na trzeci sezon Mandalorianina, na który z pewnością czekało wielu fanów Gwiezdnych wojen i uroczego Grogu. Wśród premier znalazło się coś także dla miłośników rodzimego kina. Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 3-5 marca 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Sex/Life: 2. sezon – Netflix

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 marca
 3. Rok premiery: 2021

Sex/Life przed dwoma laty otrzymało zielone światło dla drugiego sezonu i fani wreszcie będą mieli okazję go obejrzeć. Poprzednia seria była historią miłosnego trójkąta między główną bohaterką, jej mężem i przeszłością. Kobieta, tęskniąc za dawnym życiem, zaczęła pisać pamiętnik, fantazjując o przeżyciach z byłym partnerem. Jak potoczą się dalsze losy Billie po zaskakujących wydarzeniach z finału pierwszego sezonu?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Sex/Life

Serial Sex/Life obejrzysz na Netfliksie

Martwe zło (The Evil Dead) – HBO Max

 1. Co to: film grozy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 marca
 3. Rok premiery: 1981

Klasyczny Sam Raimi. Zanim stworzył trylogię Spider-Mana, która przyniosła mu sporą popularność, reżyser zajmował się horrorami i był w tym dobry. To on stoi za Martwym złem, w którym śledzimy losy piątki przyjaciół, mierzących się z tajemniczym niebezpieczeństwem. W chatce w lesie nieświadomie uwalniają złe demony. Powstrzymanie ich będzie nie lada wyzwaniem. Kto przetrwa, a dla kogo będzie to ostatnia wyprawa?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Martwe zło

Film Martwe zło obejrzysz na HBO Max

Mandalorianin: 3. sezon (The Mandalorian) – Disney+

 1. Co to: serial sci-fi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 marca
 3. Rok premiery: 2019

Din Djarin i Grogu wracają! Po długiej przerwie wreszcie dostaniemy nowe odcinki hitu Disney+. Tym razem bohaterom będziemy towarzyszyć, gdy słynny Mandalorianin wkroczy na drogę odkupienia. By odzyskać honor, będzie musiał wrócić na Mandalorę. Jak potoczą się dalsze losy uwielbianego kosmicznego duetu oraz innych bohaterów tej produkcji? O tym musicie przekonać się sami.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Mandalorianin

Serial Mandalorianin obejrzysz na Disney+

Dzisiaj śpisz ze mną – Netflix

 1. Co to: film romantyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 marca
 3. Rok premiery: 2023

A co powiecie na nowy film z Maciejem Musiałem? Kolejna pozycja o miłosnym trójkącie na naszej liście, w dodatku znów od Netfliksa. W tej polskiej produkcji poznamy historię zamężnej kobiety, która zmierzy się z wyborem między monotonnym życiem rodzinnym a namiętnym związkiem z byłym chłopakiem. Jaką decyzję podejmie?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Dzisiaj śpisz ze mną

Film Dzisiaj śpisz ze mną obejrzysz na Netfliksie

Venom – Disney+

 1. Co to: film akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 marca
 3. Rok premiery: 2018

Venom wreszcie dołączy do innych produkcji Marvela. Jak już się przekonaliśmy, choć Venom pochodzi z innej Ziemi, to jednak należy do MCU, zatem można powiedzieć, że widowisko wreszcie znajdzie się wśród swoich. Film oczywiście opowiada o Eddie’em Brocku, który zyskuje moce symbiota. W walce o swoje bezpieczeństwo, bohater zmuszony jest uwolnić alter ego – Venoma.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Venom

Film Venom obejrzysz na Disney+

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Twisters - czy jest scena po napisach?

Twisters - czy jest scena po napisach?

Akolita - czy będzie 2. sezon serialu Star Wars?

Akolita - czy będzie 2. sezon serialu Star Wars?

Czy Lovely Runner jest na Netflixie? Sprawdzamy, gdzie obejrzeć koreański serial

Czy Lovely Runner jest na Netflixie? Sprawdzamy, gdzie obejrzeć koreański serial

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję