Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 24-26 marca 2023 roku

W tym tygodniu polecamy coś nowego, coś starego i coś odchodzącego. Zobaczcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 23 marca 2023
2
Źrodło fot. Luther, Neil Cross, BBC One, 2010 / Synowie Anarchii, Kurt Sutter, FX, 2008 / Ojciec, Florian Zeller, Embankment Films, 2020
i

Jeśli jesteście fanami Anthony’ego Hopkinsa, to z całą pewnością nie możecie przeoczyć jego filmu, który pojawił się w tym tygodniu na Netfliksie. To jednak nie jedyna warta uwagi propozycja, ponieważ na tej samej platformie pojawił się zupełnie nowy serial o agencie FBI, przed którym staną wyzwania o skali wcześniej przez niego niespotkanej. Powoli zbliża się także koniec miesiąca, co oznacza, że jest coraz mniej czasu na obejrzenie Luthera na HBO Max, może zatem warto już teraz rozpocząć seans? Te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 24-26 marca 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netfliksa kupisz tutaj

Ojciec (The Father) – Netflix

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 23 marca
 3. Rok premiery: 2020

Anthony Hopkins i Olivia Colman w produkcji, która zdobyła dwa Oscary i jeszcze więcej nominacji do tej nagrody. Opowiada historię starzejącego się mężczyzny, który odrzuca pomoc córki. Gdy próbuje zrozumieć swoją zmieniającą się sytuację, zaczyna podawać w wątpliwość swoich bliskich, własny umysł, a nawet otaczającą go rzeczywistość.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ojciec

Film Ojciec obejrzysz na Netfliksie

Policja zastępcza (The Other Guys) – HBO Max

 1. Co to: film komediowo-kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 24 marca
 3. Rok premiery: 2010

Opowieść o dwójce nowojorskich detektywów, którzy żyją w cieniu innych policjantów – gwiazd ich jednostki. Allen i Terry nie są bohaterami, tylko „tymi innymi kolesiami”, których nikt nie zauważa, ponieważ zwykle są gdzieś na uboczu. Ale każdy kiedyś dostaje swoje pięć minut i oni również otrzymują swoją szansę od losu, gdy trafiają na pozornie niewinną sprawę, której żaden inny policjant nie chce tknąć. Kryje się za nią jednak szansa na coś potencjalnie wielkiego, co może być życiową szansą Allena i Terry’ego. Tylko czy zdołają ją wykorzystać?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Policja zastępcza

Film Policja zastępcza obejrzysz na HBO Max

Synowie Anarchii (Sons of Anarchy) – Disney+

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 czerwca 2022
 3. Rok premiery: 2008

W Synach Anarchii śledzimy losy Jaxa Tellera, syna zmarłego założyciela klubu Synowie Anarchii. Próbując utrzymać iluzję bycia mechanikami i pasjonatami harleyów, wcale nie w takiej tajemnicy klub Synowie Anarchii tak naprawdę jest gangiem, zajmującym się handlem nielegalną bronią. Na przestrzeni siedmiu sezonów widzowie mogą śledzić kolejne gangsterskie potyczki z udziałem klubu, podczas gdy Jax stara się wyprowadzić grupę na prostą, realizując marzenie zmarłego ojca.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Synowie Anarchii

Serial Synowie Anarchii obejrzysz na Disney+

Nocny agent (The Night Agent) – Netflix

 1. Co to: serial sensacyjny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 23 marca
 3. Rok premiery: 2023

Znajdujący się nisko w hierarchii agent FBI Peter Sutherland pracuje w piwnicy Białego Domu, obsługując telefon, który nigdy nie dzwoni – do pewnej nocy. I właśnie ten telefon prowadzi go na trop konspiracji, która sięga aż do Gabinetu Owalnego. Jak z tą sprawą poradzi sobie agent, który dotychczas miał do czynienia z prostymi obowiązkami, a nie sprawami tej miary?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Nocny agent

Serial Nocny agent obejrzysz na Netfliksie

Luther – HBO Max

 1. Co to: serial kryminalny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 4 lipca 2022
 3. Rok premiery: 2010

Serial Luther wkrótce zniknie z oferty HBO Max, więc jeśli ktoś planował go obejrzeć lub dokończyć, to warto się z tym pospieszyć, bo czas ma tylko do 31 marca. Ostatnio premierę miał film Luther: Zmrok, będący kontynuacją historii detektywa granego przez Idrisa Elbę, więc seans produkcji, która zapoczątkowała jego przygody, wydaje się jeszcze atrakcyjniejszy w tym czasie. A jeśli ktoś nie ma pojęcia, o czym jest ten serial, to opowiada on historię detektywa, tropiącego seryjnych morderców i jednocześnie zmagającego się z własnymi problemami.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Luther

Serial Luther obejrzysz na HBO Max

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Gdzie obejrzeć Diunę 1? Pierwsza część widowiska Denisa Villeneuve’a jest dostępna w streamingu

Gdzie obejrzeć Diunę 1? Pierwsza część widowiska Denisa Villeneuve’a jest dostępna w streamingu

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Gdzie kręcono serial Shogun? Oto filmowe lokacje

Gdzie kręcono serial Shogun? Oto filmowe lokacje

Rojst Millenium - recenzja. To świetne zakończenie, które rozwiązuje problemy serialu

Rojst Millenium - recenzja. To świetne zakończenie, które rozwiązuje problemy serialu

Fantastyczny miniserial z Kate Winslet w roli głównej. 5 rewelacyjnych odcinków obejrzysz na HBO Max

Fantastyczny miniserial z Kate Winslet w roli głównej. 5 rewelacyjnych odcinków obejrzysz na HBO Max