Serial uwielbiany przed laty powróci? Gwiazdy rozbudzają nadzieje fanów

Choć Synowie Anarchii zakończyli się 9 lat temu, to wciąż mają licznych fanów. I nie tylko oni po latach nie zapomnieli o serialu. Podobnie jest z jego gwiazdami, które ostatnio zasugerowały, że możemy spodziewać się nowego projektu z ich udziałem.

news
Edyta Jastrzębska 6 marca 2023
2
Źrodło fot. Synowie Anarchii, Kurt Sutter, FX, 2008
i

Synowie Anarchii nie cieszyli się popularnością w branżowych plebiscytach. Narobili jednak sporo szumu pośród widzów, którzy pokochali historię amerykańskiego gangu motocyklistów i z zaangażowaniem śledzili ich losy przez siedem sezonów. Po kilku latach opowieść jednak dobiegła końca i Synowie Anarchii pożegnali się ostatnim odcinkiem w 2014 roku. Po nim seria ruszyła dalej ze spin-offem Mayans M.C., który przedstawia historię konkurencyjnego gangu.

Wygląda jednak na to, że nie tylko wciąż żywy fandom nie zapomniał o serialu. W ubiegłym roku, promując serial Shantaram, Charlie Hunnam wspomniał o tym, że planuje projekt związany z Synami Anarchii. Nie chciał zdradzić szczegółów, ale sama ta wzmianka wystarczyła, by rozbudzić wyobraźnię miłośników produkcji.

Mam pomysł, który na razie jest w powijakach, gdzie [powrót Jaxa] byłby możliwy. I to byłoby coś, czym byłbym niesamowicie podekscytowany. Ale na razie sprawdzamy, na ile ten pomysł byłby wykonalny. Mam nadzieję, że gdy następnym razem będziemy rozmawiać, to będę mógł powiedzieć więcej.

Podczas wywiadu z portalem Collider zdradził na ten temat nieco więcej:

Wiesz co, mam za długi język i naprawdę nie powinienem był tego mówić, ale zrobiłem to i teraz muszę ponieść konsekwencje. Powiem tylko, że nie możesz myśleć o tym w jakikolwiek liniowy sposób. To, o czym mówiłem, nie ma nic wspólnego z Jaxem Tellerem i na tym poprzestanę. Albo nie. To bardziej abstrakcyjna, nieliniowa interpretacja niż mogłoby się komuś wydawać.

Musiałem odpowiadać na miliony pytań od ludzi, którzy zaczepiali mnie wszędzie, w sklepie spożywczym, na Comic-Conie, po prostu w każdym miejscu. Gdy tylko ktoś mówił: „Cholera, on nie umarł”, odpowiadałem: „Nie, on zginął”. Więc tak to jest.

Teraz do pomysłu, o którym opowiadał Hunnam, nawiązał Theo Rossi, odtwórca Juice’a w Synach Anarchii:

Być może w drodze jest coś, gdzie wszyscy wrócimy, co jest szalone. Jeśli do tego dojdzie, to będzie naprawdę szalone, ale jeśli nie, to nic się nie stanie, bo nadal rozmawiamy ze sobą codziennie.

Gdy dopytano go, czy ten pomysł może być filmem o Synach Anarchii, Ross uśmiechnął się tajemniczo i powiedział:

To coś zupełnie innego. To naprawdę super.

Jak widać, niewiele wiadomo na temat samego pomysłu. Trudno zatem powiedzieć, czego możemy spodziewać się po tym tajemniczym projekcie, ale sam fakt, że aktorzy coraz chętniej się o nim wypowiadają, oznacza, że coś może być na rzeczy. Czas pokaże, czy ostatecznie uda im się zrealizować pomysł, który w październiku ubiegłego roku był jeszcze w powijakach.

Disney+ kupisz tutaj

A tymczasem, jeśli ktoś chciałby przypomnieć sobie lub po raz pierwszy obejrzeć Synów Anarchii, to wszystkie sezony są dostępne na Disney+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Kobieta, która zainspirowała Reniferka, skarży się na serial Netflixa. „Jestem ofiarą, on mnie nęka”

Kobieta, która zainspirowała Reniferka, skarży się na serial Netflixa. „Jestem ofiarą, on mnie nęka”

Reniferek to nowy hit Netflixa. Thriller psychologiczny o stalkerce ma 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes i opowiada wstrząsającą historię

Reniferek to nowy hit Netflixa. Thriller psychologiczny o stalkerce ma 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes i opowiada wstrząsającą historię

Biedne istoty trafiły na Disney Plus. Od dziś obejrzysz w streamingu nagrodzone 4 Oscarami dzieło sci-fi z Emmą Stone i Markiem Ruffalo

Biedne istoty trafiły na Disney Plus. Od dziś obejrzysz w streamingu nagrodzone 4 Oscarami dzieło sci-fi z Emmą Stone i Markiem Ruffalo