Co obejrzeć na HBO Max w weekend 11-13 listopada 2022 roku

Na HBO Max znajdą coś dla siebie zarówno fani komiksowych adaptacji, westernów, jak i seriali medycznych. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend na tej platformie.

news
11 listopada 2022
Źrodło fot. Daiaboli, Manetti Bros., RAI Cinema, 2021 / Angielka, Hugo Blick, BBC Studios, 2022
i

HBO Max ma w tym tygodniu coś dla każdego. Jeśli ktoś jest fanem westernów, to na platformę dodano serial właśnie w takich klimatach. Opowiada on historię pewnej Angielki, która pragnie zemścić się na człowieku odpowiedzialnym za śmierć jej dziecka. W trakcie tej podróży towarzyszyć jej będzie członek plemienia Pawnee. Do biblioteki dołączono również film na podstawie popularnej włoskiej serii komiksów, które opowiadają o utalentowanym złodzieju Diaboliku. Ta produkcja przedstawi mroczną i romantyczną historię jego pierwszego spotkania z Evą Kent. A dla fanów seriali medycznych dodano kolejny, dwunasty już sezon Ostrego dyżuru, który przyniósł sławę George’owi Clooneyowi.

HBO Max kupisz tutaj

Angielka (The English)

 1. Co to: serial w klimacie westernu o kobiecie, która poluje na zabójcę jej dziecka
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 listopada
 3. Rok premiery: 2022

Western, który przeniesie widzów do 1890 roku. Pewna Angielka przybywa na Zachód, by wytropić i zemścić się na mężczyźnie, którego podejrzewa o zamordowanie jej dziecka. Podczas tej podróży na jej drodze staje emerytowany zwiadowca i członek plemienia Pawnee. Ta dwójka odkrywa, że ich przeszłość jest ze sobą spleciona. W głównej roli występuje Emily Blunt.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Angielka

Diabolik

 1. Co to: adaptacja najpopularniejszej włoskiej serii komiksów o złodzieju Diaboliku
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 7 listopada
 3. Rok premiery: 2021

Jeśli jeszcze mało Wam komiksowych adaptacji, to do biblioteki HBO Max dołączyła kolejna, tym razem na podstawie włoskiej serii o tym samym tytule. To mroczna i romantyczna historia pierwszego spotkania utalentowanego złodzieja, Diabolika, z Evą Kent. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym Clerville w latach 60., kiedy to na tropie przestępcy jest inspektor Ginko. Jak rozwinie się ta intrygująca historia?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Diabolik

Ostry dyżur: 12. sezon (ER)

 1. Co to: dwunasty sezon niegdyś popularnego serialu medycznego
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 listopada
 3. Rok premiery: 1994

Ktoś pamięta Ostry dyżur? To jeden z tych seriali, które zapisały się w historii medycznych produkcji. W dodatku przyniósł on sławę George’owi Clooneyowi, który regularnie grał w pięciu pierwszych sezonach, a później zaliczył jeszcze kilka gościnnych występów. W tym tygodniu na platformie udostępniono dwunastą serię tej popularnej kiedyś produkcji.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ostry dyżur

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 czerwca 2023 roku

Najlepszy serial ostatnich lat nie lubi się popisywać. Tu liczy się subtelność

Najlepszy serial ostatnich lat nie lubi się popisywać. Tu liczy się subtelność

Netflix na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Netflix na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Disney Plus na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Disney Plus na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów