Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 czerwca 2022, 09:21

Christian Bale mógłby jeszcze raz zagrać Batmana, ale ma twardy warunek

Christian Bale widzi dla siebie miejsce w DCEU. W ostatniej rozmowie aktor powiedział, co myśli na ten temat i co zachęciłoby go do ponownego wzięcia udziału w projekcie związanym z Batmanem.

Źródło: YouTube / DC

Jak donosi portal Screen Rant, podczas imprezy dla dziennikarzy i obsady filmu Thor: Love and Thunder redaktorom udało się porozmawiać z Christianem Bale’em. Spytali oni aktora, czemu nie pojawił się ponownie jako Batman po zakończeniu trylogii Christophera Nolana. Odpowiedź może zaskoczyć, ponieważ według niego wyłącznym powodem było to, że nikt go o to nie spytał:

Nie. Nikt nigdy o tym nie wspomniał. Nikt nie poruszył tego wątku. [...] Okazjonalnie ludzie do mnie mówili: „Słyszałem, że ktoś z tobą o tym rozmawiał” i moja reakcja wyglądała jak: „Dobrze wiedzieć. Nikt mi o tym nie powiedział”.

Miałem pakt z Chrisem Nolanem. Obaj stwierdziliśmy: „Ok, spójrz. Zróbmy trzy filmy, jeśli będziemy mieli wystarczająco dużo szczęścia, by dotrzeć do tego momentu. Jeśli nam się uda, odejdziemy. Nie przeciągajmy tego za bardzo”. Moim zdaniem mogłoby coś z tego być, jeśli Chris Nolan powiedziałby do siebie: „Wiesz co? Mam nową historię do opowiedzenia” i jeśli życzyłby sobie opowiedzieć ją ze mną, to wchodzę w to.

Na rynku Batmanów zaczyna brakować miejsca

Jak widać, Christian Bale nie ma dużych wymagań, jeśli chodzi o wzięcie udziału w nowym projekcie związanym z Batmanem. Po prostu odpowiadać za niego musi Christopher Nolan i jeśli reżyser będzie zainteresowany, to Bale tylko czeka, żeby wskoczyć na pokład.

Problem polega na tym, że w tym momencie jest kilku Mrocznych RycerzyRobert Pattinson poradził sobie bardzo dobrze w The Batman, Ben Affleck współpracuje z Zackiem Snyderem, a Michael Keaton ponownie przywdzieje pelerynę w filmie The Flash.

Z drugiej strony jest to jednak szansa dla Christiana Bale’a. Warner Bros. stara się stworzyć własne multiwersum, które będzie w stanie konkurować z Marvelem. To pozwoliło powrócić Keatonowi i jest również furtką dla odtwórcy Batmana z uwielbianej przez fanów trylogii.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.