Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 listopada 2022, 14:51

Chris Hemsworth chce zmiany tonu w Thorze 5. Fani typują najlepszą wersję bohatera

Chris Hemsworth uważa, że jeśli kiedykolwiek ma wrócić do roli Thora, to film z bogiem piorunów musi zmienić kierunek rozwoju. Fani już wiedzą, jakiego Thora najbardziej chcieliby ponownie zobaczyć na kinowych ekranach.

Źrodło fot. Thor: Miłość i grom; reż. Taika Waititi; Marvel Studios; 2022
i

Niedawno Chris Hemswroth udzielił wywiadu portalowi Vanity Fair. Podczas rozmowy z nim poruszono między innymi temat Thora. Aktor zasugerował wtedy, że superbohater powinien otrzymać jeszcze jeden film, w którym zginie. W prowadzonym przez Josha Horowitza podcaście Happy Sad Confused wrócił wątek boga piorunów (via Screen Rant).

Podczas dyskusji z Horowitzem Hemsworth stwierdził, że filmy z Thorem, jak i sama postać, wymagają drastycznej przemiany i podjęcia całkowicie nowego kierunku:

Patrzysz na dwie pierwsze części Thora i widzisz, że były do siebie podobne. Ta sama sytuacja miała miejsce w przypadku Ragnaroku oraz Miłości i gromu. Myślę, że wszystko rozchodzi się o wymyślanie motywu na nowo. W Wojnie bez granic i Końcu gry miałem unikalną możliwość dokonać drastycznych zmian w mojej postaci. I bardzo to lubiłem, te trzymanie fanów w niepewności. To mnie samego trzyma w niepewności, angażuje.

Mówiłem o tym wcześniej, ale jeśli do czegoś się przyzwyczaimy, to pojawia się ryzyko popadnięcia w lenistwo, ponieważ wiem wszystko, co mam zrobić. Nie wiem, czy kiedykolwiek zostanę ponownie zaproszony, ale jeśli tak, to uważam, iż nowy ton filmu musi być drastycznie inny, dla dobra mojej poczytalności. W ostatnim filmie Thor oszalał. Musi to wszystko sobie poskładać.

Fani reagują na wypowiedź Chrisa Hemswortha

Fandom Marvela od razu zwrócił uwagę na słowa aktora wcielającego się w Thora i wyraził swoje zdanie. Bardzo duża część fanów chciałaby powrotu superbohatera z Avengers: Wojny bez granic, uważając tę wersję boga piorunów za najlepszą:

Poproszę o Thora z Wojny bez granic lub coś bardziej poważnego. Przysięgam, że to ogromna szansa na zrobienie czegoś niesamowitego – king z.

W tym filmie Thor osiągnął swój szczyt. Marzę o tym, żeby ponownie zobaczyć Thora z Wojny bez granic. Facet był prawdziwą bestią – J.Y18.

Głosuję na film w klimacie Thora w Wojnie bez granic dla postaci oraz samego filmu – Luke.

Dajcie. Thorowi. Walczyć. Z Mangogiem. Niech WSZYSCY bogowie. Walczą. Z Mangogiem. Zróbcie Wojnę bez granic, ale ze wszystkimi bogami MCU, to byłoby świetne. Dodatkowo jest to świetny sposób na zabicie Thora i wprowadzenie Bety Ray Billa. Poświęci swoje życie, żeby powstrzymać Mangoga, tak jak Jane Foster zrobiła to w komiksie – MT.

Thor z Wojny bez granic jest idealnym Thorem. Zabawny, ale humor był sytuacyjny i naturalny – Meanwhile Pod.

Fandom w tej kwestii wydaje się być jednogłośny. Pozostaje czekać na decyzję Marvel Studios, które aktualnie ma naprawdę napięty grafik, oraz samego Chrisa Hemswortha, którego słowo również będzie w tej sprawie bardzo ważne.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.