Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 stycznia 2021, 13:30

autor: Karol Laska

Bruce Willis nie miał maseczki w aptece i wie już o tym cały świat

Bruce Willis nie jest chyba zbyt wielkim fanem noszenia maseczki, bo został bez niej przyłapany i to nie byle gdzie, bo w aptece. Wieść ta szybko rozeszła się po sieci i zmusiła aktora do interwencji.

W SKRÓCIE:
  1. Bruce Willis został przyłapany w niedzielę bez maseczki na twarzy;
  2. wokół aktora dość szybko zrobił się medialnym szum, ale Bruce zdążył już przeprosić za swoje zachowanie.

Wiecie sami, jak to jest – każdy z nas ma chwile słabości, szczególnie w czasach pandemii. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie zaczerpnął przez parę sekund świeżego powietrza, będąc na zewnątrz, nie ściągając na chwilę maseczki. To w miarę zrozumiałe. Mimo wszystko zasady to zasady, a bezpieczeństwo jest najważniejsze, a na gorącym uczynku został niedawno (bo w niedzielę) przyłapany Bruce Willis.

Aktor postanowił złamać społeczne zasady nieco bardziej i wszedł do apteki, nie mając założonej maseczki na twarzy. Nie musiał długo czekać, aby jego zdjęcia w takim stanie zawędrowały do sieci – takie to już uroki bycia celebrytą.

Aktor został oczywiście nie tylko zarejestrowany na fotografii, ale i wyrzucony z apteki przez jednego z tamtejszych pracowników. Willis szybko zrozumiał swój błąd (albo po prostu wie, na czym polega minimalizacja szkód) i opublikował za pośrednictwem serwisu People oficjalne przeprosiny, w których powiedział, że popełnił błąd w ocenie sytuacji oraz zachęcił do przestrzegania nałożonych obostrzeń.

Co tu dużo mówić – nie będziemy przecież mydlić Wam oczu. Willisowi najpewniej w ogóle nie uśmiecha się noszenie maseczek, ale ze względu na fakt bycia osobą medialną musiał te przeprosiny złożyć. Taki to już urok pewnej odpowiedzialności społecznej. My również szczerze zachęcamy do zachowania bezpieczeństwa, bo choć nie jesteście Bruce’em Willisem i raczej nikt Was nie oślepi światłem fleszy, z pewnością część ludzi wokół poczuje się niekomfortowo. Przetrwajmy w spokoju te, miejmy nadzieję, ostatnie miesiące lockdownu.

Karol Laska

Karol Laska

Swoją żurnalistyczną przygodę rozpoczął na osobistym blogu, którego nazwy już nie warto przytaczać. Następnie interpretował irańskie dramaty i Jokera, pisząc dla świętej pamięci Fali Kina. Dziennikarskie kompetencje uzasadnia ukończeniem filmoznawstwa na UJ, ale pracę dyplomową napisał stricte groznawczą. W GOL-u działa od marca 2020 roku, na początku skrobał na potęgę o kinematografii, następnie wbił do newsroomu, a w pewnym momencie stał się człowiekiem od wszystkiego. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki. Od lat męczy najdziwniejsze „indyki” i ogląda arthouse’owe filmy – ubóstwia surrealizm i postmodernizm. Docenia siłę absurdu. Pewnie dlatego zdecydował się przez 2 lata biegać na B-klasowych boiskach jako sędzia piłkarski (z marnym skutkiem). Przesadnie filozofuje, więc uważajcie na jego teksty.

więcej

kalendarz wiadomości
2021
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
         

1

2

3 4 5

6

7 8 9

10

11 12 13 14 15 16

17

18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

31

           
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.