Kiedy obejrzymy Ant-Man and The Wasp: Quantumania na Disney Plus?

Wiemy, kiedy Ant-Man i Osa: Kwantomania trafi do streamingu. Wkrótce widzowie będą mogli poznać Kanga Zdobywcę, oglądając widowisko Marvela na Disney+.

news
Piotr Wosik 27 kwietnia 2023
2
Źrodło fot. Ant-Man i Osa: Kwantomania, Peyton Reed, Marvel Studios, 2023
i

Aktualizacja

Ogłoszono, że trzecia odsłona przygód Scotta Langa – Ant-Man i Osa: Kwantomania – trafi na platformę Disney+ 17 maja. Zatem niewiele czasu dzieli nas od tego, aby w domowym zaciszu zapoznać się z nowym złoczyńcą z MCU, jakim jest Kang Zdobywca, który zadebiutował właśnie w tym widowisku.

Oryginalna wiadomość z 20.03.2023

Z kinowych repertuarów powoli znika film Ant-Man i Osa: Kwantomania, a to oznacza, że wkrótce powinien pojawić się na platformie streamingowej Disney+. W przypadku produkcji Marvela nie ma reguły, kiedy tak się stanie, więc pozostaje czekać na ogłoszenie oficjalnej daty. Możemy jednak określić przybliżony termin, biorąc pod uwagę to, po jakim czasie od kinowej premiery na Disney+ trafiły inne widowiska Marvela:

  • Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – czas oczekiwania: 82 dni;
  • Thor: Miłość i grom – czas oczekiwania: 64 dni;
  • Doktor Strange w multiwersum obłędu – czas oczekiwania: 47 dni.

Kiedy obejrzymy Ant-Man and The Wasp: Quantumania na Disney+?

W perspektywie całego MCU, trzecia część przygód Scotta Langa zebrała jedne z najgorszych opinii wśród widzów oraz krytyków, a dodatkowo zanotowała rekordowe spadki zainteresowania, co odbiło się na kinowej frekwencji. Można więc bezpiecznie założyć, że decyzja o wypuszczeniu filmu na Disney+ będzie zbliżona czasowo do ostatniego Thora i Doktora Strange’a. W takim razie premiery Ant-Mana 3 w streamingu możemy spodziewać się w połowie kwietnia.

Taki termin ma sporo sensu, bo wówczas pełną parą ruszy machina promocyjna Strażników Galaktyki Vol. 3. Studio może chcieć wykorzystać ten wzrost zainteresowania MCU, żeby jednocześnie przypomnieć o szaleństwach Kwantomanii – szczególnie tym, którzy film wcześniej odpuścili, zniechęceni negatywnym odbiorem.

Biorąc pod uwagę, że premiera Strażników jest zaplanowana na 5 maja, to rosną szanse, że nowy Ant-Man pojawi się na Disney+ trochę wcześniej, tzn. w pierwszej połowie kwietnia. Poinformujemy Was o planach Marvela, kiedy tylko pojawi się oficjalna informacja.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Autor: Piotr Wosik

Kim jest tajemniczy mistrz z The Acolyte? Według niektórych fanów odpowiedź jest oczywista

Kim jest tajemniczy mistrz z The Acolyte? Według niektórych fanów odpowiedź jest oczywista

Kiedy rozgrywa się akcja The Acolyte? Nowy serial na osi czasu Star Wars

Kiedy rozgrywa się akcja The Acolyte? Nowy serial na osi czasu Star Wars

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy będzie 2. sezon X-Men ’97 na Disney Plus? Jeśli tak, to kiedy premiera?

Czy będzie 2. sezon X-Men ’97 na Disney Plus? Jeśli tak, to kiedy premiera?

Co oznacza scena po napisach z finału X-Men ’97?

Co oznacza scena po napisach z finału X-Men ’97?