Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 maja 2021, 16:27

autor: Miłosz "Miłosz Piotrowski" Piotrowski

Angelina Jolie opowiedziała o Oscarze dla reżyserki Eternals i swoim nowym filmie

Angelina Jolie wypowiedziała się na temat Oscara dla Chloé Zhao, z którą pracowała przy filmie Eternals, oraz o premierze najnowszego obrazu z jej udziałem pod tytułem Ci, którzy życzą mi śmierci.

Niedawno swoją premierę w amerykańskich kinach miał nowy film z udziałem Angeliny Jolie pod tytułem Ci, którzy życzą mi śmierci. Z tej okazji aktorka wzięła udział w rozmowie z dziennikarką oraz Finnem Little’em, który wystąpił u jej boku w tej produkcji. Poruszyła także temat Eternals, gdzie wcieliła się w Thene, i opowiedziała o swoich odczuciach związanych z Oscarem dla Chloé Zhao, reżyserki odpowiedzialnej za ten obraz.

Ci, którzy życzą mi śmierci to historia nastolatka (Finn Little), który jest świadkiem zabójstwa. Z tego powodu ściga go dwóch morderców. W pewnym momencie chłopak spotyka kobietę (w tej roli Angelina Jolie), która próbuje ochronić go przed prześladowcami oraz pożarem otaczającego ich lasu. Jest ona jego jedyną nadzieją na ratunek.

Młody aktor opowiedział o swoich wrażeniach z planu filmowego, a także pochwalił Angelinę Jolie za jej profesjonalizm i przyjazne nastawienie.

Była tam, żeby pracować, i była bardzo profesjonalna, ale potrafiła też usiąść, żartować i porozmawiać z tobą, była naprawdę przystępna i przyjazna, uważam, że to było bardzo uspokajające, szczególnie na planie tak dużej produkcji - powiedział Finn Little.

Angelina Jolie wystąpi także w filmie Eternals, za którego reżyserię odpowiedzialna jest Chloé Zhao. Niedawno chińska reżyserka otrzymała Oscara za swój inny obraz pod tytułem Nomadland, dzięki czemu usłyszał o niej cały świat. Nie uszło to również uwadze Angeliny, która skomentowała to wydarzenie.

Byłam podekscytowana! Wszyscy znamy jej talent. Mam szczęście powiedzieć, że znam ją osobiście i jest wspaniałą kobietą, więc na to zasługuje. Pod wieloma względami bardzo mnie to uszczęśliwiło – powiedziała Angelina Jolie.

Eternals będzie 26. filmem spod szyldu MCU. Fakt, że za jego stworzenie odpowiedzialna jest tak wybitna reżyserka jak Chloé Zhao, wzmaga apetyty fanów na to dzieło. Niedawno prezes Marvel Studios Kevin Feige zażartował nawet, że tytuł ten ma szansę na zwycięstwo na przyszłorocznej gali rozdania Oscarów. Premiera tego obrazu będzie miała miejsce 5 listopada 2021 roku, oprócz Angeliny Jolie zobaczymy w nim także m.in. Richarda Maddena i Kumaila Nanjianiego. Z kolei Tych, którzy życzą mi śmierci polscy widzowie będą mogli obejrzeć 18 czerwca w kinach.

kalendarz wiadomości
2021
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3

4 5 6 7

8

9 10 11 12 13 14 15

16

17 18 19 20 21 22

23

24 25 26 27 28 29

30

31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.