Aktor z Piratów z Karaibów o potencjalnym powrocie Johnny'ego Deppa. Zwraca uwagę na to, że widownia go „kocha”

Vince Lozano, który zagrał w Piratach z Karaibów: Klątwie Czarnej Perły, wyznał, że fani uwielbiają Johnny'ego Deppa i czekają na jego wielki powrót do serii.

news
Aleksandra Wosz 23 sierpnia 2023
3
Źrodło fot. Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, Gore Verbinski, Walt Disney Pictures, 2003
i

Piraci z Karaibów to seria filmowa Disneya, która zadebiutowała 20 lat temu. 2003 to rok premiery Klątwy Czarnej Perły, w którą zaangażowani byli Geoffrey Rush, Orlando Bloom, czy bardzo młoda w tamtym czasie Keira Knightley. Film stał się hitem i doczekał się aż czterech sequeli. Czas pokazał jednak, że choć cała seria stała się popularna, to kolejne części nie powtórzyły sukcesu jedynki, zdobywając coraz to mniej pozytywne opinie, szczególnie ze strony krytyków.

Jednym z jaśniejszych punktów całej serii pozostaje uwielbiana przez wielu kreacja Johnny’ego Deppa jako komicznego pirata, Jacka Sparrowa. Depp przyciągał fanów przed ekrany, dlatego też plan powstania kolejnej części serii bez jego udziału spotkał się z negatywnym odbiorem. Brak angażu aktora w potencjalnej kontynuacji spowodowany był batalią sądową, która w tamtym czasie toczyła się między aktorem a jego byłą żoną, Amber Heard.

Sprawa sądowa zakończyła się werdyktem w większości przychylnym dla Deppa. Tym samym aktor może powrócić do Hollywood, ale na ten moment nie podano żadnych oficjalnych informacji na temat angażu gwiazdy do Piratów z Karaibów. Głos w sprawie zabrał jednak odtwórca roli pirata Jacoby’ego z pierwszej części – Vince Lozano. Podczas wywiadu z MovieWeb aktor wyznał, że choć wątpi w powrót Deppa do serii, to wie, że fani czekają i przyjmą go z radością.

Myślę, że zasługuje na kolejną szansę jako Jack, ale nie sądzę, że to się stanie. Słyszę wiele historii na ten temat. Publiczność jednak jest. Bywam na wielu pirackich konwentach i jest tam tak duża subkultura ludzi, którzy przebierają się za piratów i uwielbiają Johnny'ego.

Projekt Piratów z Karaibów 6 posiadał już kilka różnych wersji. Jedna z nich zakładała, że główną gwiazdą filmu zostanie Margot Robbie. Większość pomysłów trafiła jednak do kosza. Fani natomiast oczekują, że jeśli kontynuacja powstanie, to wyłącznie z udziałem Deppa. Powrót aktora pozostaje jednak niepewny.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie morskie przygody Jacka Sparrowa, to wszystkie filmy z serii Piraci z Karaibów są dostępne na Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Przygodę z profesjonalnym pisaniem rozpoczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, gdzie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” – szerzej znanego jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom.

Życzenie trafiło na Disney Plus. Od dziś obejrzysz w streamingu magiczną animację, która zachwyciła widzów

Życzenie trafiło na Disney Plus. Od dziś obejrzysz w streamingu magiczną animację, która zachwyciła widzów

Ile lat ma Magneto w X-Men ’97?

Ile lat ma Magneto w X-Men ’97?

Czy trzeba obejrzeć X-Men: The Animated Series przed X-Men ’97?

Czy trzeba obejrzeć X-Men: The Animated Series przed X-Men ’97?

Biedne istoty trafiły na Disney Plus. Od dziś obejrzysz w streamingu nagrodzone 4 Oscarami dzieło sci-fi z Emmą Stone i Markiem Ruffalo

Biedne istoty trafiły na Disney Plus. Od dziś obejrzysz w streamingu nagrodzone 4 Oscarami dzieło sci-fi z Emmą Stone i Markiem Ruffalo

Wyjaśniamy, co z mocami Storm w X-Men '97

Wyjaśniamy, co z mocami Storm w X-Men '97