Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Kot w butach: Ostatnie życzenie (Puss in Boots: The Last Wish)

Film premiera: 07.12.2022 , w Polsce: 06.01.2023

Animowany film dla dzieci wyreżyserowany Joela Crawforda. Głównym bohaterem jest wszystkim na dobrze znany z serii Shrek kot w butach. Bohater wyrusza w pełną przygód podróż, aby odnaleźć legendarne ostatnie życzenie. czytaj więcej

Opinie o Kot w butach: Ostatnie życzenie

Nie wiedziałem, że świat Shreka może być tak mroczny - to nie jest bajeczka

Powrót do świata Shreka okazał się dużą niespodzianką. Kot w Butach: Ostatnie życzenie to mroczna animacja, nienadająca się dla najmłodszych widzów i przypominająca takie filmy jak Dobry, zły i brzydki czy Logan: Wolverine.

Nie wiedziałem, że świat Shreka może być tak mroczny - to nie jest bajeczka

Krzyslewy, 10 stycznia 2023, 14:22

146630

Więcej o Kot w butach: Ostatnie życzenie

Film: Kot w butach: Ostatnie życzenie

Animowany film dla dzieci wyreżyserowany Joela Crawforda. Głównym bohaterem jest wszystkim na dobrze znany z serii Shrek kot w butach. Bohater wyrusza w pełną przygód podróż, aby odnaleźć legendarne ostatnie życzenie. Powód, dla którego decyduje się na tak niebezpieczną przygodę, to fakt, że zostało mu zaledwie jedno z dziewięciu żyć.

Kot w butach: Ostatnie życzenie to amerykański film animowany. Bajka została wyreżyserowana przez Joela Crawforda. Zadziorny i bystry kot w butach (postać dobrze nam znana ze Shreka) postanawia wyruszyć w ryzykowną podróż. Jego celem jest odnalezienie mitycznego „Ostatniego życzenia” i przywrócenie sobie wszystkich dziewięciu żyć. Kultowy Puszek Okruszek wyruszy drogę wraz z sympatycznym kundelkiem Perro i zadziorną Kitty Soft Paws.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.