Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Iron Man 3

Film premiera: 18.04.2013

Iron Man 3 – ostatnia część trylogii z Marvel Cinematci Universe o Tonym Starku, miliarderze i superbohaterze przywdziewającym żelazną, ale bardzo zaawansowaną technicznie zbroję. czytaj więcej

Więcej o Iron Man 3

8 bezsensownych wątków z filmów Marvela

Prezentujemy osiem bezsensownych wątków z kinowego uniwersum Marvela, które ani nie wpłynęły w konkretny sposób na fabułę, ani nie zdobyły aprobaty fanów. Czy są to typowe zapychacze scenariuszy, czy może po prostu nietrafione pomysły? Sprawdźmy!

8 bezsensownych wątków z filmów Marvela

Jan Tracz, 5 grudnia 2021, 09:30

3269

10 głośnych filmów popsutych przez zakończenia

Tym razem przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu tak fatalnych zakończeń, że zaburzyły one postrzeganie naprawdę świetnych filmów.

10 głośnych filmów popsutych przez zakończenia

Jan Tracz, 20 listopada 2021, 09:30

3240

8 absurdów filmowego uniwersum Marvela

Prezentujemy osiem filmowych absurdów, które potrafią nieco zepsuć immersję w świecie całego Marvela. Charakter Thora, obsadzenie Tildy Swinton, a może coś jeszcze innego? Zaczynamy!

8 absurdów filmowego uniwersum Marvela

Jan Tracz, 1 sierpnia 2021, 09:30

3053

Marvel znów pozwany o naruszenie prawa autorskiego. Stroje Iron-Mana i Ant-Mana mają być plagiatem

Marvel znowu musi zmagać się z oskarżeniami ze strony autorów serii komiksów Radix o plagiatowanie designu strojów superbohaterskich. Poważnym naruszeniem prawa autorskiego mają być ponoć opancerzenia Ant-Mana oraz Iron Mana.

Marvel znów pozwany o naruszenie prawa autorskiego. Stroje Iron-Mana i Ant-Mana mają być plagiatem

Karol Laska, 4 maja 2021, 14:50

129911

Przedziwne efekty specjalne, o których nie mieliście pojęcia

Pewne efekty specjalne w filmach są tak dobrze wykonane, że nie ma się pojęcia o ich istnieniu. Przedstawiamy 10 przykładów CGI, które trudno dostrzec!

Przedziwne efekty specjalne, o których nie mieliście pojęcia

N.S., 18 października 2020, 09:30

2626

FILMag #18 - Iron Man 3, Star Trek oraz Szybcy i wściekli 6

Tradycyjnie już maj to w polskich i zagranicznych kinach początek letniego sezonu wypełnionego drogimi i efektownymi produkcjami. Oprócz Iron Mana 3 czy nowego Star Treka, zadebiutują inne interesujące filmy - zwróćcie uwagę na Drugie Oblicze i Stokera.

FILMag #18 - Iron Man 3, Star Trek oraz Szybcy i wściekli 6

eJay & fsm, 1 maja 2013, 09:00

920

Film: Iron Man 3

Iron Man 3 – ostatnia część trylogii z Marvel Cinematci Universe o Tonym Starku, miliarderze i superbohaterze przywdziewającym żelazną, ale bardzo zaawansowaną technicznie zbroję. Tym razem Iron Man musi zmierzyć się z tajemniczym Mandarynem stojącym na czele grupy terrorystycznej i Aldrichem Killianem, który mści się za to, jak lata temu potraktował go Stark. Film zakańcza cykl samodzielnych filmów o Iron Manie, jednocześnie oferując dużo akcji, zabawnych żartów i bardzo dopracowanych efektów specjalnych.

W Iron Manie 3, Tony Stark musi zawalczyć o to, co zostało mu odebrane przez jego wrogów oraz ochronić swoich bliskich. Miliarder przeżywa kryzys wartości i zastanawia się, co czyni go bohaterem – zbroja, czy jego nastawienie do roli obrońcy ludzkości. W filmie zagrały gwiazdy znane widzom z poprzednich części (i nie tylko): Robert Downey Jr. (Tony Stark), Gwyneth Paltrow (Pepper Potts), Don Cheadle (James Rhodes) czy Rebecca Hall (Maya Hansen). Scenariusz napisali Drew Pearce i Shane Black, który również zajął się reżyserją. Zdjęcia kręcono dla Walt Disney Studios Motion Pictures m.in. w EUE/Screen Gems Studios znajdującego się w Wilmington, w Oak Island, czy w Pekinie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun