Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Nie patrz w górę (Don't Look Up)

Film premiera: 07.12.2021

Nie patrz w górę jest pełną satyry opowieścią o dwójce naukowców, którzy wyruszają na tournée po mediach, by ostrzec ludzkość przed zabójczą kometą zmierzającą w stronę ziemi. Tytuł zalicza się do gatunku komedii. czytaj więcej

Więcej o Nie patrz w górę

Netflix na grudzień 2021 - lista nowych seriali i filmów

Dowiedzieliśmy się, jakie produkcje pojawią się w grudniu na platformie Netflix. Na liście wyróżniają się takie pozycje jak drugi sezon Wiedźmina, nowe odcinki Domu z papieru oraz film Nie patrz w górę.

Netflix na grudzień 2021 - lista nowych seriali i filmów

AlexB, 26 listopada 2021, 16:35

134630

DiCaprio i Lawrence chcą uratować ludzkość. Nowy zwiastun Nie patrz w górę

Nie patrz w górę to nadchodząca komedia Netflixa o końcu świata. W rolach głównych Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence. Serwis streamingowy właśnie wypuścił nowy zwiastun filmu.

DiCaprio i Lawrence chcą uratować ludzkość. Nowy zwiastun Nie patrz w górę

Patryk Łukasz Kubiak, 17 listopada 2021, 16:00

134387

Nie samym Wiedźminem Netflix stoi - moc trailerów wyczekiwanych filmów i seriali

Wczorajszy pokaz Netflixa przyniósł nie tylko nowe materiały z 2. sezonu Wiedźmina. Zaprezentowane zostały także trailery wielu wyczekiwanych przez fanów filmów i seriali, m.in. Armii złodziei, Domu z papieru, Wikingów: Walhalli czy Ozark.

Nie samym Wiedźminem Netflix stoi - moc trailerów wyczekiwanych filmów i seriali

hexx0, 26 września 2021, 17:38

133173

Leonardo DiCaprio nie patrzy w górę; zwiastun filmu Netflixa o końcu świata

Serwis Netflix wypuścił zwiastun Nie patrz w górę, filmu o końcu świata z gwiazdorską obsadą, którego premiera nastąpi w grudniu tego roku.

Leonardo DiCaprio nie patrzy w górę; zwiastun filmu Netflixa o końcu świata

Adrian Werner, 9 września 2021, 09:47

132770

Film: Nie patrz w górę

Nie patrz w górę jest pełną satyry opowieścią o dwójce naukowców, którzy wyruszają na tournée po mediach, by ostrzec ludzkość przed zabójczą kometą zmierzającą w stronę ziemi. Tytuł zalicza się do gatunku komedii.

Nie patrz w górę jest wyprodukowanym dla platformy Netflix filmem komediowym w reżyserii Adama McKaya. Jego głównymi bohaterami są doktor Randall Mindy oraz jego studentka, Kate Dibiasky. Odkrywają oni zabójczą kometę zagrażającą Ziemi. Chcą oni ostrzec przed nią ludzkość, lecz problem polega na tym, że nikt – począwszy od prezydent Stanów Zjednoczonych, a na zwykłych ludziach skończywszy – nie przejmuje się zbliżającym się niebezpieczeństwem. Mindy i Dibiasky nie poddają się jednak i za wszelką cenę starają się zwrócić na siebie uwagę opinii publicznej. W filmie możemy zobaczyć między innymi Jennifer Lawrence (Kate Dibiasky), Leonardo DiCaprio (Randall Mindy), Cate Blanchett (Brie Evantee), Meryl Streep (prezydent Janie Orlean), Jonah Hilla (Jason Orlean), Timothéego Chalameta (Quentin) oraz Himesha Patela (Phillip). Zdjęcia kręcono w Bostonie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun