Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Na Zachodzie bez zmian (All Quiet on the Western Front)

Film premiera: 07.10.2022 , w Polsce: 28.10.2022

Na zachodzie bez zmian skupia się na przedstawieniu tragicznych losów niemieckich żołnierzy walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Produkcja należy do gatunku dramatów historycznych. czytaj więcej

Opinie o Na Zachodzie bez zmian

Na zachodzie bez zmian Netflixa to przerażający film wojenny, ale nie aż tak jak poprzednik

Na Zachodzie bez zmian z 2022 roku to film dopracowany technicznie, dobitnie uzmysławiający bezsens i grozę wojny. Pod względem fabularnym jest jednak tylko solidny, a to przez zbytnie uproszczenie i dodatkowe udramatyzowanie wątków z oryginału.

Na zachodzie bez zmian Netflixa to przerażający film wojenny, ale nie aż tak jak poprzednik

Krzyslewy, 25 października 2022, 15:21

143954

Więcej o Na Zachodzie bez zmian

Zwiastun Na zachodzie bez zmian Netflixa pokazuje brutalność wojny

Film Na zachodzie bez zmian od Netfliksa otrzymał zwiastun. Już wkrótce widzowie będą mogli obejrzeć obraz, który pokazuje, jak okrucieństwo wojny jest w stanie złamać ducha człowieka.

Zwiastun Na zachodzie bez zmian Netflixa pokazuje brutalność wojny

Zbigniew Woźnicki, 20 października 2022, 17:10

143807

Netflix na październik 2022 - lista seriali i filmów

Nowy miesiąc już za pasem, a to oznacza tylko jedno – kolejna porcja propozycji dla filmomaniaków. Tym razem przedstawiamy najciekawsze tytuły października na platformie Netflix.

Netflix na październik 2022 - lista seriali i filmów

grim_reaper, 28 września 2022, 19:47

143061

Netflix zekranizuje słynną powieść wojenną. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu

Netflix pracuje nad ekranizacją klasycznej powieści Ericha Marii Remarque'a Na zachodzie bez zmian. Do sieci trafiła pierwsza fotografia z planu zdjęciowego.

Netflix zekranizuje słynną powieść wojenną. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu

Miłosz Piotrowski, 5 maja 2021, 15:04

129939

Film: Na Zachodzie bez zmian

Na zachodzie bez zmian skupia się na przedstawieniu tragicznych losów niemieckich żołnierzy walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Produkcja należy do gatunku dramatów historycznych.

Na zachodzie bez zmian z 2022 roku to wyprodukowana dla platformy Netflix niemiecko-amerykańska koprodukcja wyreżyserowana przez Edwarda Bergera (Patrick Melrose, Terror). To trzecia już ekranizacja kultowej powieści Ericha Marii Remarque'a. Akcja tytułu toczy się podczas I wojny światowej. Niemiecki młodzieniec Paul i jego przyjaciele zaciągają się do armii i trafiają na front wschodni rzeczonego konfliktu. Na miejscu zaznają oni brutalnych realiów okopowego życia i stałego strachu o własne życie. W produkcji wystąpili m.in. Daniel Brühl, Sebastian Hülk, Albrecht Schuch, Anton von Lucke, Devid Striesow, Edin Hasanovic, Joe Weintraub, Luc Feit, Andreas Döhler oraz Michael Wittenborn. Zdjęcia kręcono w Niemczech.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.