Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Na Zachodzie bez zmian (All Quiet on the Western Front)

Film premiera: 29.09.2022 , w Polsce: 28.10.2022

Na zachodzie bez zmian skupia się na przedstawieniu tragicznych losów niemieckich żołnierzy walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Produkcja należy do gatunku dramatów historycznych. czytaj więcej

Więcej o Na Zachodzie bez zmian

Netflix zekranizuje słynną powieść wojenną. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu

Netflix pracuje nad ekranizacją klasycznej powieści Ericha Marii Remarque'a Na zachodzie bez zmian. Do sieci trafiła pierwsza fotografia z planu zdjęciowego.

Netflix zekranizuje słynną powieść wojenną. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu

Miłosz Piotrowski, 5 maja 2021, 15:04

129939

Film: Na Zachodzie bez zmian

Na zachodzie bez zmian skupia się na przedstawieniu tragicznych losów niemieckich żołnierzy walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Produkcja należy do gatunku dramatów historycznych.

Na zachodzie bez zmian z 2022 roku to wyprodukowana dla platformy Netflix niemiecko-amerykańska koprodukcja wyreżyserowana przez Edwarda Bergera (Patrick Melrose, Terror). To trzecia już ekranizacja kultowej powieści Ericha Marii Remarque'a. Akcja tytułu toczy się podczas I wojny światowej. Niemiecki młodzieniec Paul i jego przyjaciele zaciągają się do armii i trafiają na front wschodni rzeczonego konfliktu. Na miejscu zaznają oni brutalnych realiów okopowego życia i stałego strachu o własne życie. W produkcji wystąpili m.in. Daniel Brühl, Sebastian Hülk, Albrecht Schuch, Anton von Lucke, Devid Striesow, Edin Hasanovic, Joe Weintraub, Luc Feit, Andreas Döhler oraz Michael Wittenborn. Zdjęcia kręcono w Niemczech.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.