Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 lutego 2023, 12:05

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 10-12 lutego 2023 roku

Joe Goldberg wraca w nowym sezonie Ty, a Ashton Kutcher i Reese Whiterspoon zamieniają się domami. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w ten weekend?

Źrodło fot. Szpieg wśród przyjaciół, Alexander Cary, Sony Pictures Television, 2022 / Ty, Greg Berlanti i Sera Gamble, Netflix, 2018 / Ant-Man i Osa, Peyton Reed, Marvel Studios, 2018
i

Na Netfliksa wraca Joe Goldberg, którego przygody doczekały się już czwartego sezonu. Czy wreszcie dosięgnie go sprawiedliwość? Ten tydzień to dobra pora na to, żeby przypomnieć sobie poprzednie części Ant-Mana przed premierą Kwantomanii, od której dzieli nas już tylko kilka dni. Jeśli jednak nie interesuje Was ani Joe, ani Ant-Man to może skusicie się na seans polskiego filmu albo serialu polecanego przez krytyków i widzów? Wszystkie te nowości oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video w weekend 10-12 lutego 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Ty: 4. sezon 1. część (You) – Netflix

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 9 lutego
 3. Rok premiery: 2018

Joe Goldberg powraca. Tym razem zaszył się nie w kolejnym zakątku Stanów Zjednoczonych, tylko w Europie, a dokładniej w Wielkiej Brytanii, gdzie przyjął tożsamość wykładowcy na uczelni. Mężczyzna, starając się zbudować swoje życie na nowo, nie jest jednak w stanie wyplenić starych nawyków. Ale okazuje się, że tym razem zamiast oprawcą może być ofiarą, ponieważ w Londynie grasuje inny morderca i możliwe, że na celownik wziął właśnie Joego.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ty

Serial Ty obejrzysz na Netfliksie

Szpieg wśród przyjaciół (A Spy Among Friends ) – HBO Max

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 7 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Ekranizacja powieści Bena Macintyre’a. Jest 1963 rok, akcja zabiera nas do Anglii. Nicholas Elliot to agent MI6, który znajduje się pośrodku ogromnego chaosu, gdy odkrywa, że jego bliski przyjaciel i współpracownik, Kim Philby, potajemnie pracował jako agent KGB i uciekł do Związku Radzieckiego. Serial zbiera liczne pochwały od krytyków, a także od widzów, może więc warto spędzić z nim ten weekend?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Szpieg wśród przyjaciół

Serial Szpieg wśród przyjaciół obejrzysz na HBO Max

Ant-Man oraz Ant-Man i Osa – Disney+

 1. Co to: filmy akcji
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 14 czerwca
 3. Rok premiery: 2015 i 2018

Tylko kilka dni dzieli nas od premiery Ant-Mana i Osy: Kwantomanii, w którym poznamy głównego złoczyńcę Sagi Multiwersum. By przygotować się na nową przygodę Scotta Langa i jego bliskich, warto przypomnieć sobie poprzednie filmy z serii i jeszcze raz (lub po raz pierwszy) zobaczyć genezę Ant-Mana oraz jego współpracy z Osą, która będzie mu towarzyszyć także podczas najnowszej przygody.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Ant-Man
 2. Dowiedz się więcej o filmie Ant-Man i Osa

Filmy Ant-Man oraz Ant-Man i Osa obejrzysz na Disney+

Fucking Bornholm – Amazon Prime Video

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 6 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Polski film, w którym poznajemy historie zaprzyjaźnionych rodzin. Przyjaciele tradycyjnie wyjeżdżają razem na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. W tym roku niespodziewane wydarzenia, związane z ich dziećmi, doprowadzają jednak do poważnego kryzysu, przez który na jaw wyjdzie prawda o przyjaciołach. Czy przywdziewają przed sobą maski i nie mówią sobie całej prawdy?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Fucking Bornholm

Film Fucking Bornholm obejrzysz na Amazon Prime Video

U ciebie czy u mnie? (Your Place or Mine) – Netflix

 1. Co to: komedia romantyczna
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 8 lutego
 3. Rok premiery: 2023

Ashton Kutcher wraca do komedii romantycznych. Aktor oraz Reese Whiterspoon grają dwójkę najlepszych przyjaciół, którzy mieszkają daleko od siebie. Ich życia zmieniają się, gdy ona postanawia zrealizować swoje marzenia, a on zgłasza się na ochotnika, by przypilnować jej nastoletniego syna. W związku z tym zamieniają się domami i mają szansę lepiej przyjrzeć się swoim życiom, a także otworzyć się na miłość.

 1. Dowiedz się więcej o filmie U ciebie czy u mnie?

Film U ciebie czy u mnie? obejrzysz na Netfliksie

Hiroszima, moja miłość (Hiroshima mon amour) – HBO Max

 1. Co to: film dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 6 lutego
 3. Rok premiery: 1959

A może ktoś ma ochotę na coś starszego? Do biblioteki HBO Max trafiła produkcja sprzed ponad 60 lat. Poznajemy w niej historię francuskiej aktorki, która w Hiroszimie kręci antywojenny film. Jednocześnie wplątuje się w romans z żonatym japońskim architektem, który ma odmienną perspektywę na temat wojny. Warto dać szansę czarno-białym filmom, może nawet już w ten weekend?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Hiroszima, moja miłość

Film Hiroszima, moja miłość obejrzysz na HBO Max

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej