Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Fabien Frankel

aktor

Fabien Frankel jest brytyjskim aktorem, urodzonym w kwietniu 1994 roku w Londynie. Jego ojciec, Mark, również był aktorem, lecz zginął w wypadku samochodowym, gdy Fabien miał dwa lata. czytaj więcej

Więcej o Fabien Frankel

Fabien Frankel o przyszłości Cristona Cole'a w Rodzie smoka

W jednym z wywiadów Fabien Frankel zdradził, że widzowie Rodu smoka będą świadkami gwałtownej przemiany Cristona Cole’a. Rycerz tylko z pozoru wydaje się szlachetny i dobry.

Fabien Frankel o przyszłości Cristona Cole'a w Rodzie smoka

Zbigniew Woźnicki, 21 września 2022, 11:40

142814

Gwiazda Rodu smoka przygotowywała się aż 7 miesięcy do tej sceny

Podczas wywiadu aktor Fabien Frankel zdradził, że do jednej ze scen z czwartego odcinka Rodu smoka przygotowywał się aż siedem miesięcy. Chciał oddać wewnętrzną walkę swojej postaci.

Gwiazda Rodu smoka przygotowywała się aż 7 miesięcy do tej sceny

Zbigniew Woźnicki, 20 września 2022, 12:04

142766

Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY]

Osoby, które narzekały na niewielką ilość intymnych uniesień w Rodzie smoka, po czwartym odcinku serialu z pewnością zmieniły zdanie. Fani produkcji byli wręcz zszokowani pewną sceną. Wszystko ze względu na dziecięcy wygląd aktorki biorącej w niej udział.

Widzowie Rodu smoka sprawdzali wiek aktorki po kontrowersyjnych scenach [SPOILERY]

grim_reaper, 13 września 2022, 15:10

142562

Kim jest Fabien Frankel?

Fabien Frankel jest brytyjskim aktorem, urodzonym w kwietniu 1994 roku w Londynie. Jego ojciec, Mark, również był aktorem, lecz zginął w wypadku samochodowym, gdy Fabien miał dwa lata. Jego i jego brata wychowywała zatem matka, która zaszczepiła w chłopaku miłość do kina. Uczył się on aktorskiego fachu w Royal Academy of Dramatic Art oraz London Academy of Music and Dramatic Art. Na deskach teatru zaczął występować w 2017 roku. Na ekranie po raz pierwszy pojawił się dwa lata później w filmie Last Christmas oraz serialu NYPD Blue. W późniejszych latach mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach, jak Wąż (jako Dominique Renelleau) czy Ród smoka (jako Criston Cole).

Fabien Frankel | Filmy i seriale

House of the Dragon

Ród Smoka

Ser Criston Cole

tytuł filmu lub serialu