„Będę miała 53 lata, gdy wyjdzie ostatni film”. Zoe Saldana żartuje z opóźnienia Avatara 5

Na zakończenie historii Avatara przyjdzie nam czekać bardzo długo. Szczególnie widoczne jest, to gdy spojrzy się na wiek, jaki będzie się mieć podczas premiery ostatniej części. Do takich konkluzji doszła gwiazda widowiska, Zoe Saldana.

news
Aleksandra Wosz 15 czerwca 2023
7
Źrodło fot. Avatar: Istota wody; James Cameron; 20th Century Studios; 2022
i

Opóźnienie premier kolejnych części Avatara zdenerwowało, ale i rozśmieszyło entuzjastów serii. Sytuacja doprowadziła wręcz do zalania mediów społecznościowych postami, w których to fani wyśmiewają wiek, jaki osiągną, gdy seria dobiegnie końca. Okazuje się, że te odległe daty bawią również artystów zaangażowanych w projekt.

Należy podkreślić, że premiery Avatara 3, 4 i 5 zostały zaplanowane na 2025, 2029 i 2031 rok. Oznacza to, że seria zakończy się ponad dwie dekady po debiucie pierwszego Avatara w 2009 roku. Fani, zasiadając w salach kinowych po raz ostatni, będą starsi o 22 lata. Ten fakt śmieszy nie tylko samych widzów, ale i aktorów.

Zoe Saldana odtwórczyni roli Neytiri zrozumiała, jak absurdalny jest czas oczekiwania na zakończenie przygody jej bohaterki. Na Instagramie podzieliła się wpisem, w którym wyliczyła, że ona sama podczas premiery ostatniego Avatara będzie miała 53 lata, a tę przygodę rozpoczęła mając zaledwie 27 lat.

Świetnie! Będę miała 53 lata, kiedy pojawi się ostatni Avatar.

Miałam 27 lat, kiedy nakręciłam pierwszego Avatara.

„Będę miała 53 lata, gdy wyjdzie ostatni film”. Zoe Saldana żartuje z opóźnienia Avatara 5 - ilustracja #1
Instagram / zoesaldana

Saldana nie jest jedyną, którą dopadnie ząb czasu. Sam Worthington, który wciela się w Jake'a Sully'ego, osiągnie 55 lat, a reżyser James Cameron podczas zakończenia serii będzie miał 77 lat.

Na finał serii przyjdzie nam długo czekać, ale w tym czasie można nadrobić dotychczas wyprodukowane części. Avatar oraz Avatar: Istota wody są dostępne na platformie Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Przygodę z profesjonalnym pisaniem rozpoczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, gdzie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” – szerzej znanego jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom.

Kim jest tajemniczy mistrz z The Acolyte? Według niektórych fanów odpowiedź jest oczywista

Kim jest tajemniczy mistrz z The Acolyte? Według niektórych fanów odpowiedź jest oczywista

Kiedy rozgrywa się akcja The Acolyte? Nowy serial na osi czasu Star Wars

Kiedy rozgrywa się akcja The Acolyte? Nowy serial na osi czasu Star Wars

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Kiedy 3. sezon serialu Bridgertonowie będzie na Netflixie? Daty premier 1. i 2. części

Kiedy 3. sezon serialu Bridgertonowie będzie na Netflixie? Daty premier 1. i 2. części