Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 czerwca 2021, 14:16

autor: Karol Laska

Zobacz 10-letnią Scarlett Johansson w nietypowym aktorskim skeczu u Conana

Scarlett Johansson popisywała się talentem aktorskim od najmłodszych lat. Najlepszym dowodem na to jest jej występ w talk-show Conana O'Briena sprzed ponad 25 lat.

Na kanale youtube’owym zawierającym oficjalne treści znanego amerykańskiego prezentera telewizyjnego Conana O’Briena opublikowany został fragment jednego z archiwalnych epizodów jego talk-show z cyklu Late Night, pochodzący z początku lat 90. W owym odcinku jednym z gości była 10-letnia Scarlett Johansson – dziś wielka gwiazda Hollywood znana przede wszystkim z roli Czarrnej Wdowy w Marvel Cinematic Universe.

Nie był to jednak typowy wywiad w wydaniu Conana, a coś w rodzaju skeczu. Młoda Johansson miała wtedy okazję popisać się aktorsko, gdyż wcieliła się w Sarah Hughes, domniemaną mistrzynię przeliterowywania wyrazów. Całe show polegało oczywiście na tym, że sztuka ta wcale nie wychodzi jej tak idealnie, co niektórzy w studiu ignorują przez niewinność i urok dziewczynki, a inni wyciągają na światło dzienne. Wszystko to zostało oczywiście zorganizowane w ramach zabawy pod publikę i trzeba przyznać, że Johansson poradziła sobie całkiem nieźle.

W komentarzach pod filmem można zauważyć szereg entuzjastycznych reakcji. Ludzie nie tylko chwalą młodą aktorkę, ale i dziękują Conanowi za to, że umożliwił aspirującej artystce występ w swoim programie, który z pewnością ją nieco wypromował. Kto wie, był to może dla niej jeden z pierwszych ważnych do kroków do zrobienia poważnej kariery w Hollywood, z którego istnienia większość z nas nie zdawała sobie nawet sprawy.

Scarlett Johansson zobaczymy niedługo w filmie Czarna Wdowa. Produkcja zadebiutuje w polskich kinach 9 lipca 2021 roku.

  1. Scarlett Johansson o seksualizacji Czarnej Wdowy i kulisach powstania filmu z nią