Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 stycznia 2022, 14:16

autor: Ania Orzech

Zobacz pierwszy zwiastun 2. sezonu Wychowane przez wilki

Wychowane przez wilki to serial sci-fi od HBO. O kontynuacji wiadomo od jakiegoś czasu. Teraz do sieci trafił przerażający zwiastun drugiego sezonu.

Serial Wychowane przez wilki wkrótce powróci z nowymi odcinkami do HBO Max. Z tej okazji do sieci trafił przerażający zwiastun drugiego sezonu. Wyreżyserował go Ridley Scott znany z takich produkcji, jak Obcy i Gladiator.

Najnowszy trailer drugiego sezonu Wychowane przez wilki przedstawiamy poniżej:

Serial opowiada historię dwóch androidów – Ojca i Matki – którym powierzono misję wychowania ludzkich dzieci na tajemniczej planecie. Kiedy liczne konflikty religijne zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu kolonii, androidy przekonują się, że ludzkie wierzenia to coś nad czym bardzo trudno zapanować.

W obsadzie serialu znaleźli się: Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong, Travis Fimmel. W drugim sezonie zobaczymy także kilka nowych postaci: Peter Christoffersen jako Cleaver, Selina Jones jako Babka, Morgan Santo jako Vrille, James Harkness jako Tamerlane, Kim Engelbrecht jako Decima i Jennifer Saayeng jako Nerva.

Premierę drugiego sezonu Wychowane przez wilki zaplanowano na 3 lutego 2022 roku i będzie on dostępny w ofercie HBO Max.